Wpis z mikrobloga

@Farezowsky: Ciekawe na ile to "niesponsorowany" odcinek. Tak czy inaczej dobrze, że geocaching pojawi się w na jakimś oglądanym kanale na youtube. Trafi ponownie do szerszego grona, z którego część ludzi pewnie zostanie na dłużej.
@Farezowsky: @Wykopaliskasz: mam wrażenie, że ostatnio takie filmy bardziej niszczą grę niż pomagają. Ostatnio jak ktoś zaczął coś nagrywać o geo to był wysyp znikających skrzynek, dziwnych wpisów i jeszcze nowe skrytki totalnie z dupy w stylu petka rzucona w trawę 30m od kordów z opisem napisanym przez 8 letnie dziecko. Aż mi się odechciało szukać na jakiś czas. Zdecydowanie wolę, żeby popularność była mniejsza ale brali się za to
@tududutududu: Najgorsze jest to znikanie skrytek, jeśli ktoś rzeczywiście złośliwie chodzi i wyrzuca. Słabe skrytki są mniej uciążliwe, bo po dwóch słabych recenzent w końcu zwróci uwagę zakładającemu, że powinien nad tym popracować. Ja kilka lat temu miałem w okolicy sytuację, że para kilkunastolatków zaczynała zabawę z geocachingiem i zaczęła zakładać byle jakie przypadkowe skrytki na swoim osiedlu. Czasem przypadkowy pojemnik, nieciekawe miejsce ukrycia (np. bezpośrednio pod parapetem okna mieszkania na