Wpis z mikrobloga

Wczoraj moje przypuszczenia się potwierdziły.Niestety kobieta mnie zdradza. Potrzebuje rady zarówno od #rozowepaski jak i #niebeiskiepaski Myślałem, że to mnie nigdy nie spotka. Zaczęło się niewinnie, pojawiały się pierwsze sygnały ostrzegawcze, ale przecież moja różowa by mi tego nie zrobiła. Wychodzenie z pokoju jak ktoś dzwoni, pisanie z uśmiechem na twarzy. W naszej sypialni pojawił się ten mityczny chłód. Wszystko musiałem sam proponować i w sypialni i akcje w życiu np spontaniczne wypady weekendowe, wyjścia na miasto. Praktycznie zawsze bolała ją głowa i rezygnowała z wyjścia na miasto, a w sypialni kończyło się na minetce i jej niechlujnym lodziku. Dowiedziałem się, że w pracy ma nowego kolegę. Puzle sie odrazu połączączyły. Wczoraj musiała wyjść do pracy wieczorem na chwilę. Wybiegla wieczorem szybko z mieszkania postanowłlem ją śledzić. Schowałem się za samochodem. Moje domysły okazały się trafne. Pod nasz dom podjechało sportowe auto z chadem w środku. Nagle usłyszałem pisk, potem miauczenie. Straciłem zainteresowanie żoną i zauważyłem, że pod moim domem schował się malutki kociak. Narazie schowałem go przed różowym w piwnicy. Adoptować go czy oddać do schroniska? #zwiazki #zdrada #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 2