Wpis z mikrobloga

Sri Lanka jest teraz w głębokim kryzysie, możliwe masowe protesty i brak podstawowych produktów w sklepach, wybór jest prosty ( ͡º ͜ʖ͡º)


@hamsun: czyli tak jak w polsce, tyle że u nas jeszcze nie brak produktów w sklepach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caracas: mówisz o 2 tygodniach? Ja znalazłem lekko na zajebistym poziomie za 6+ k Grecję dla 2 osób, przy samej plaży i w 4 gwiazdkowym dużym hotelu, ale na 5-7 dni. Patrz na rainbow, za 13k to masz dla 2 osób już Dominikanę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caracas: Nie pamiętam już bo poza domem jestem, ale wiem że z różową patrzyliśmy na last minute i było sporo ciekawych rzeczy, tak też lecimy w tym roku, 2 dni przed coś znajdziemy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koronawirus: Ja spakowany jestem i robiłem 3 przelewy przez rainbow i 3 razy miałem odmowę na samym końcu formularza gdy wypełniłem już dane i przechodziłem do przelewy24.

Dzwoniłem do Rainbow i Pani oraz przemiły Pan mówili mi, że to co widzę nie oznacza iż to jest jeszcze do kupienia bo na ostatni moment system tak tego nie aktualizuje. A kupowałem wyloty 14 h przed i 12 h przed ( ͡
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: Jak tam? Zgnily zachod juz upadl? W UK i Anglii sie nie da mieszkac bo tyle ciapakow xd?

Przypominam, ze media, juz mozna powiedziec, od lat, truja o covidzie, i jak tam wyjazdy? Boisz sie covida poza europa, bo nie dostaniesz natychniastowej pomocy medycznej?

Media to media, nakrecaja teraz afery o wszystko bo afery sie sprzedaja, w rzeczywistosci nie jest w 10% tak zle jak pisza zazwyczaj.

Wedlug wykopkowej
  • Odpowiedz
@pieknamarion: Rządy dynastii Radżapaksów, takiej lokalnej kliki rodzinnej trzymającej władzę od lat, w latach wzrostu gospodarczego #!$%@?ł hajs na różne puste wielkie inwestycje, zadłużył kraj i doprowadził do zapaści finansów publicznych, co w połączeniu z kryzysem covidowym i obecną sytuacją na rynkach paliw doprowadziło do bankructwa państwa i wybuchu niepokojów. Generalnie Sri Lanka to chyba kraj najbliższy statusowi państwa upadłego w tym regionie, trzeba być szaleńcem, żeby tam lecieć pod
  • Odpowiedz
  • 0
@OCIEBATON
Oni tam nie mają teraz pory deszczowej? Żeby się nie okazało że będzie lało cały pobyt. W te rejony najlepiej jeździć w trakcie naszej zimy.
  • Odpowiedz
@Bekonik: O czym ty gadasz chłopie? Ja mówie o obiektywnym masowym wydarzeniu, jakim jest upadek gospodarki Sri Lanki, który nie jest jakimś względnym zjawiskiem, tylko ogólnokrajowym kryzysem największym w tym kraju od dekad. To nie jest jakaś tam rozróba na ulicy, podpalenie jednego auta na przedmieściach albo dwudzieste w roku pokłócenie się panów w garniturach, tylko masowe zjawisko bezpośrednio wpływające na codzienne życie w tym kraju. Rozsypała im się cała
  • Odpowiedz
Wedlug wykopkowej narracji mieszkanie w np. LA to najgorsza opcja z mozliwych bo zje cie bezdomny murzyn narkoman xd a w rzeczywistosci jedno z najfajniejszych miejsc do wielkomiejskiego zycia xd jak nie jestes obsranym bidonem oczywiscoe


@Bekonik: co takiego dla kogos zarabiajacego 300k$ brutto rocznie oferuje LA czego nie maja o wiele tansze miasta? i dlaczego w takim razie ludzie stamtad uciekaja?
  • Odpowiedz