Wpis z mikrobloga

@Voww: Dla wykopkow haslo klucz ‚mozliwe’. Przeciez od dawna wiadomo, ze wykopkow nie nalezy sluchac w takich sprawach bo najdalej to do niemiec zajedziesz albo bulgarii xd
Przepraszam bulgaria tez odpada bo pare dni temu przeszlo wotum nieufnosci i tez mozliwy #!$%@? xdd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@OCIEBATON: Wracałem z Colombo w Maju z pracy (marynarz here) na samym początku kryzysu. Firma próbowała 3 dni ściągnąć mnie do Europy razem z ambasadą.

Kilka kontroli wojskowych po drodze, spałem w hotelu 3 dni (5 gwiazdek). Nie było prądu a na lotnisku byłem jedynym białym. Na lotnisku też nie było prądu przez 2 h przez co nie mogłem wylecieć. Cyrk był nawet w samolocie a na ulicach ludzie latali z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koronawirus: to pokaż bo ja widzę same hotele od 2700 w górę (takie co nie są syfem).

W tym roku to Grecja nic poniżej 12-13 k za dwie osoby dorosłe i małe dziecko 4 lata też nic nie znajdziesz.
@Bekonik: Nie no faktycznie, relacjonowany przez ogólnoświatowe media i reporterów największy kryzys w nowożytnej historii Sri Lanki, który skutkuje zapaścią gospodarki, niefunkcjonowaniem wielu sektorów, przerwami w dostawach surowców, #!$%@? ludźmi okazjonalnie wychodzącymi na ulice i podpalającymi infrastrukturę i brakami w sklepach - takie tam nic, panika wykopków, jakieś gdybanie.

Nic się nie dzieje, bankructwo państwa i zapaść gospodarki to coś totalnie identycznego do rutynowego upadku rzadu w europejskim kraju! Jechać i