Wpis z mikrobloga

Człowieku, mam od co najmniej nastu lat nerwice lękowe (głównie fobia społeczna, ale też kilka pomniejszych triggerów z nią powiązanych) z których w toksycznym związku z czasów gówniarskich, który trwał co najmniej o 14 z 15 lat za długo wynikały takie jazdy i napięcia, że ja #!$%@?ę. Stąd wzięła się depresja, potem przygotowania do prób samobójczych a na końcu rozwód bo "nie byłem dość dynamiczny" czy totalny brak seksu bo "nie chcę
  • Odpowiedz
@JimNH777: A teraz na poważnie. No więc czy atrakcyjni ludzie mają do przodu? Pewnie. Czy ogólnie bardziej przystojny mężczyzna ma lepsze powodzenie. No pewnie tak. W podobny sposób mogę powiedzieć, że atrakcyjna kobieta cieszy się większym zainteresowaniem od swoich mniej atrakcyjnych koleżanek. To samo można powiedzieć o osobie o wyższym statusie czy zamożności. Takim ludziom ogólnie łatwiej zwykle zaczynać znajomości. Nie tylko miłosne, ale i przyjaźnie czy sojusze. Jak dodamy do tego charyzmę to już w ogóle możesz nawet zostać celebrytą albo przywódcą politycznym czy religijnym.


No właśnie, wymieniłeś wszystkie cechy kluczowe dla powodzenia:
- wysoki wzrost
- morda
- pochodzenie z
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc:

Blackpill ma 100% racji bo po prostu udowadnia, że to normickie #!$%@? "uderz w stół i jutro będziesz ruchał modelki" to zwykły

No dobrze, ale z tym się zgodziłem już na wstępie. Swoją krytykę sprowadzasz do zarzucania mi chochoła. Po raz kolejny moja krytyka blackpilla dotyczy nadmiernego bazowania na psychologi ewolucyjnej i ignorowania innych czynników jak, chociażby społecznych czy kulturowych. Nie oznacza to, że uczyni to z ciebie magicznie
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:

Ale przegryw to introwertyk. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić ekstrawertycznego przegrywa ( ͡º ͜ʖ͡º)

Introwertyk to osoba co bardziej wycofana społecznie. Nawet blackpillowcy ci powiedzą, że przystojny introwertyk to nawet lepiej, bo tajemniczy. Popatrz jak wiele kobiet wzdycha to tego wampira ze zmierzchu. Dopiero jak masz aspergera, autyzm, skrajną fobię społeczną czy schizotomie to dopiero wtedy można mówić o prawdziwej amebie społecznej, która jest skazana na relacje przez internet.

Ale nie każdy przegryw
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:

A przegryw to kto niby?

Normalnie to określenie kogoś, komu się nie powodzi w życiu. Może to być osoba, która uległa wypadkowi albo straciła pracę. Jednak w potocznym rozumieniu od dawna oznaczała osobę, której nie powodzi się w życiu społecznym. Jednak bycie introwertykiem nie czyni z ciebie jeszcze kompletną amebę społeczną. Introwertyk dalej może mieć swoją grupę znajomych (nawet jeśli jest ona mniejsza od osób ekstrawertycznych), a nawet dziewczynę i ogólnie wieść całkiem dobre życie towarzyskie. Introwertyzm też może być silniejszy lub słabszy. Można go nawet przełamać, jeśli nie jest skrajny.

Co ma piernik do wiatraka?? Czy ja coś mówiłem o
  • Odpowiedz
Normalnie to określenie kogoś, komu się nie powodzi w życiu. Może to być osoba, która uległa wypadkowi albo straciła pracę.


@Al-3_x: Wykopowy przegryw to jednak osoba bliższa temu co ja opisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Introwertyk dalej
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:

nawet nie są uznawani za przegrywów. Bo wykopowy przegryw to przede wszystkim incel.

Wykopkowy przegryw to przede wszystkim failed normik. Doskonale wiem o tym, ale z racji, że w żaden sposób nie utożsamiam się z tutejszą społecznością nie uznaje też waszego przekręcania pojęć w imię swojej ideologicznej wojenki. Dlatego jestem wierny oryginalnemu znaczeniu. Głównie dlatego, że jest bardziej wszechstronne i bardziej prawdziwe. Na tym świecie są poważniejsze problemy, niż brak seksu. Co więcej nie mam szacunku dla ludzi, którzy nie umieją zapanować nad swoimi popędami.

Ty wiesz jak działają analogie i dlaczego nie muszą się pokrywać
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Jeszcze żeby ostatecznie wyjaśnić kwestie głodu
https://przyjazny-dietetyk.pl/jak-glod-wplywa-na-zachowanie

Przeprowadzone na studentach badanie na Uniwersytecie w USA miało dramatyczny przebieg. U wszystkich ochotników stosujących dietę ubogo energetyczną myślenie skupiało się jedynie na jedzeniu. Rozmowy rzadko dotyczyły innych tematów. Czytali książki kulinarne lub zaczęli zbierać przepisy. Część z nich udała się na studia związane z żywieniem, a część chciała zająć się sztuką kulinarną, równocześnie porzucając studia i swoje plany zawodowe.

Czy z powodu baku seksu porzuciłeś prace i studia, i chciałeś się zająć wyłącznie
  • Odpowiedz
Skrytykowałem twoją analogię, ponieważ jest zwyczajnie fatalna.


@Al-3_x: Jesteś albo głupi albo trolujesz teraz ()

Powtarzam po raz drugi albo trzeci: Analogia NIE MUSI w 100% pokrywać się z omawianym przykładem. Jesteś taki ciężki że pomimo wytłumaczenia kompletnie to zignorowałeś i dalej powtarzasz ten bełkot który nie
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:

trolujesz teraz

Bez ustanku. Pisałem już koledze, że z mojej osobistej niechęci lubie was trollować i was wyśmiewać, ale

Człowiek ihmo to wciąż biologiczny robot i nie jest
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:

o to akurat tak. W 100%. Zero znajomych, nawet kolegów oraz częsta irytacja i wybuchy złości. Całe życie byłem spokojny, aż do przesady a teraz jestem zupełnie inną osobą.

No to jest akurat dosyć zabawne, bo większość osób tutaj narzeka właśnie na samotność i izolacje, i twierdzi, że nie jest ona z ich winny. Dotyczy to również relacji miłosnych. Tymczasem osoba z głodu porzuca nie tyle narzeka na brak
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:

zyli boli cię nauka, bolą cię fakty, że człowiek to tylko biologiczne stworzenie?

Co za absurd. Żadna nauka nie twierdzi, że człowiek to jedynie biologiczne stworzenie. Nawet sama biologia. Co więcej inne nauki jak chemia czy fizyka mogą rozpatrywać człowieka w jeszcze inny sposób. Każda z tych nauk może ci całkiem sporo powiedzieć o człowieku, ale w ramach swojej dziedziny. Biologia nic ci nie powie na temat metafizycznej natury człowieka nie dlatego, że jej nie uznaje tylko dlatego, że się tym zwyczajnie nie zajmuje.

to społeczeństwo wpływa na nas i kształtuje. Jeżeli coś złego dzieje się w społeczeństwie, to znaczy że społeczeństwo
  • Odpowiedz
Żadna nauka nie twierdzi, że człowiek to jedynie biologiczne stworzenie


@Al-3_x: Na obecnym etapie wiedzy nie ma powodów sądzić że jesteśmy czymś więcej ¯\(ツ)_/¯

Biologia nic ci nie powie na temat metafizycznej natury człowieka nie dlatego, że jej nie uznaje tylko dlatego, że się tym zwyczajnie
  • Odpowiedz