Wpis z mikrobloga

Czym dziś pachniecie?

@Miauczynski_adas_adam przypomniał mi niedawno o muglerowskiej Cologne, a dzięki cynkowi od @wisemansaid mogę się nią dziś cieszyć za całe złoty dziewięć za mililitr. Dzięki Mircy

Jeśli różnice jakieś są między Come Together a oryginalną Cologne, to ta druga była może ciut bardziej piżmowa. Obie super naturalne w odbiorze i dają efekt chłodnego prysznica z dużą ilością marokańskiego cytrynowego mydła. Na tę pogodę złoto, 20 chmur i można żyć ( ͡ ͜ʖ ͡)

#sotd #perfumy
Pobierz
źródło: comment_1656065562tTsl3RoQZRt20PsxYLZx84.jpg
  • 31
świeżo odebrany A*Men Pure Wood, w końcu ogarnąłem sobie oryginał xD po wczorajszym teście z nadgarstka byłem zaskoczony jak to przyjemnie i dlugo pachnie


@Marmite: serio? Też ostatnio kupiłem (oldparfum) i na mnie niestety siedzi zdecydowanie najgorzej z całej serii ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szkoda, bo zapach świetny.
@Navier: też kupiłeś od oldparfum? xD bo ja też. Co on, miał 2 takie same flakony z ubytkiem?

Natomiast jeśli chodzi o parametry to dziś po globalu już widzę ze jest gorzej. Wczoraj po prostu psiknąłem go na rękę około południa i przeżył nawet mecz siatki który grałem wieczorem, więc zrobiłem sobie nadzieję
@duzyalf: Też to zauważyłem po czasie, że projektuje sobie fajnie tylko ruch powietrza trzeba, żeby poczuć. Dodatkowo coraz bardziej mi przypomina czekoladową Lirę z lepszą bazą.
@Marmite: Po dniu noszenia stwierdzam, że performance jest bardzo fajny. Zdecydowanie to jest Lira z wzmocnioną bazą. Czuć ten charakterystyczny kremowy zapach wafelków z Liry. Ale cena jest totalnym przegięciem.Tak jak pisałem jakościowo jest to półka Kerosene, który ma również świetne gourmandy.