Wpis z mikrobloga

Ktoś ostatnio rejestrował nowe auto w naszym zajebistym urzędzie? Zrobiłem rejestracje online ale i tak muszę udać się do urzędu w celu opłacenia tablic i ich odebrania.
Moje pytanie brzmi - jeśli składałem wniosek przez www to idę prosto do kasy i dokonuje opłaty na podstawie numeru wniosku a następnie odbieram tablice i elo czy trzeba stać w tej #!$%@? kolejce która wystaje za budynek?

#lublin
  • 8
@bartolama ja mam np bardzo pozytywne odczucia, wysłałem kwity przez neta, pan urzędnik mi odpisał mailowo, zaprosił do swojego stanowiska, poprosił tylko żebym w odpowiedzi wysłał mniej więcej dzień i godzinę kiedy się pojawię, ominąłem wszystkie kolejki i załatwiłem wszystko w 15 minut. Szkoda że wcześniej nie zauważyłem twojego wpisu...
@BarkaMleczna: Poszło sprawnie. Wchodzisz na pełnej piździe bez kolejki do pokoju 23. Miły Pan w krótkiej koszuli w kratę wstukuje dane i wydaje miękki dowód rejestracyjny. W międzyczasie lecisz zapłacić 180 zł do kasy i wracasz z potwierdzeniem do Pana w koszuli. Wybierasz sobie dostępne numery tablic i wychodzisz z urzędu.

Za 2-3 tygodnie ponowna wizyta (bez kolejki) po twardy dowód.