Wpis z mikrobloga

Tylko 5400 zł taki sweterek. Ależ można srać na głowy tym ślepo goniącym za modami. Podarty sweterek, jak zdjęty z kloszarda kupić za ponad 5k to trzeba być naprawdę inteelektualną wydmuszką. Wyobrażacie sobie żeby taki Bill Gates, albo Zuckerberg #!$%@? sobie taki sweterek bo modny? xD

Wiadomo kto podąża ślepo za trendami. Ludzie bez własnego stylu, bez własnego ja. Każą mi kupić jakieś jutuberki podarty sweter za 5k to kupuje xD, nie pytam dlaczego.

#moda #heheszki #bekazpodludzi
s.....u - Tylko 5400 zł taki sweterek. Ależ można srać na głowy tym ślepo goniącym za...

źródło: comment_1656052682VWIXVGcWq8CYn4yT3oJddM.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@sikalafou: może to dobry patent na biznes. Otworzyć lumpeks, zebrać parę obdartych sweterków gdzieś pod śmietnikiem potem przyszyć jakąś metkę z tych drogich. Wrzucić między zwykłe rzeczy, dać cenę typu 150 pln. Zatrudnić jakąś emerytkę i niech mówi, że ona się nie zna ale to podobno znana firma.
  • Odpowiedz
ktoś sobie robił beke z zamożnych ludzi XD


@ChamskoCytuje: bez kitu. Chciałbym żeby za kilka lat wyszedł jakiś człowiek zza tylnego siedzenia i powiedział, że to wszystko był trolling bananowych zjebów xD Dokładnie to samo kminiłem.

Albo już siedzą gdzieś i brechtają między sobą jak ludziom gówno wciskają za potężny hajs
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@sikalafou:

Wyobrażacie sobie żeby taki Bill Gates, albo Zuckerberg #!$%@? sobie taki sweterek bo modny? xD

A oni są znani z tego, że są modni? Przecież nikt ich nigdy nie rozpatruje w kontekście ubioru. Gówno się wylało w świecie mody to poslugujesz sie Gatesem i Zuckerbergiem a jakby się wylało w swiecie rolnictwa to bys pisał "wyobrazcie sobie Cukierberga w tym ciagniku"?

Wiadomo kto podąża ślepo za trendami.


A to są
  • Odpowiedz
Wiadomo kto podąża ślepo za trendami. Ludzie bez własnego stylu, bez własnego ja. Każą mi kupić jakieś jutuberki podarty sweter za 5k to kupuje xD, nie pytam dlaczego.


@sikalafou: ale ty wiesz, że trendami to są sieciówki typu Zara, a nie Balenciaga na którą stać z 1% osób? Kto ci każę kupować taki sweter? Ja tu widzę standardowe #!$%@? się do drogich rzeczy, bo są drogie.

Wyobrażacie sobie żeby taki Bill
  • Odpowiedz
@sikalafou: Nigdy w życiu ani w biznesie nie spotkałem żadnego wysoką rangą menadżera ani biznesmena w takich szmatach. Jakby ktoś założył coś takiego, albo jakiś pasek LV czy inne gówno to by tylko z siebie zrobił mentalnego biedaka i pajaca. Takie jest moje zdanie po delegacjach do Szwajcarii i innych państw.
  • Odpowiedz
@sikalafou: Polacy to nosiliby najchętniej białą koszulkę i szerokie jeansy ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziwne, designerskie ciuchy kosztują więcej niż fast fashion? Niemożliwe.
  • Odpowiedz
@Ulyssos: designerskie ciuchy = podarty sweter, wyglądający jak zdjęty z bezdomnego. Ja #!$%@? taki design xD To jest nabijanie ludzi w butelkę i robienie w #!$%@? ludzi gotowych kupować coś takiego, a nie żaden design xD

Co najlepsze tego nie kupią nigdy bogaci, tylko tacy, którzy chcą za bogatych uchodzić. Zawsze tak było i będzie xD
  • Odpowiedz