Wpis z mikrobloga

Tylko 5400 zł taki sweterek. Ależ można srać na głowy tym ślepo goniącym za modami. Podarty sweterek, jak zdjęty z kloszarda kupić za ponad 5k to trzeba być naprawdę inteelektualną wydmuszką. Wyobrażacie sobie żeby taki Bill Gates, albo Zuckerberg #!$%@? sobie taki sweterek bo modny? xD

Wiadomo kto podąża ślepo za trendami. Ludzie bez własnego stylu, bez własnego ja. Każą mi kupić jakieś jutuberki podarty sweter za 5k to kupuje xD, nie pytam dlaczego.

#moda #heheszki #bekazpodludzi
s.....u - Tylko 5400 zł taki sweterek. Ależ można srać na głowy tym ślepo goniącym za...

źródło: comment_1656052682VWIXVGcWq8CYn4yT3oJddM.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@sikalafou: nie no, akurat Balenciaga forsuje konkretny styl. Jak dobrze dopasujesz ubrania to taki podarty sweter będzie wyglądał dobrze. Na tym polega fenomen tych ciuchów. Tylko to nie są ubrania do noszenia na codzień, do pracy. To nie ma być eleganckie. Tutaj jest już jakiś zamysł artystyczny projektanta i stąd też cena, bo to nie jest marka dla przeciętnych ludzi.

To, o czym piszesz (wysoka cena i średnia jakość) to domena
  • Odpowiedz
@sikalafou przecież to są jaja i kpiny by było głośno o produkcie,albo jakieś wypranie kasy xD
ps. oczywiście że wiem że są debile co to kupią i za 20k,albo te dupiny co kupują buty wyglądające jak te z bazarku z lat 90 ale mają doczepiony modny znaczek i kosztują 10k
  • Odpowiedz
Balenciaga to jest marka dla milionerów i dla nich ta cena nie jest wcale wysoka.


@pekak: to byś się zdziwił. Już tu pisałem, że widziałem gościa w butach balenciaga, który wsiadał do trupa za kilkanaście tysi xD. Buty za 4-5k.

Pamiętaj, że żyjemy w świecie na pokaz, gdzie ludzie potrafią brać kredyt na iphone'a, albo na wakacje także spodziewam się coraz większej ilości koszulek z wielkimi napisami Balenciaga na ulicach xD
  • Odpowiedz
jak można być tak biednym by coś nie stać na taki sweter, nie rozumiem


@dawid-hopek: mnie by było stać, tylko co za nim przemawia żeby tyle zapłacić? Co powoduje, że ktoś jest gotowy #!$%@?ć na podarty sweter 5k? Dodanie sobie pewności siebie?

Dla mnie to trochę jak krzyk rozpaczy i chęć zwrócenia na siebie uwagi
  • Odpowiedz
@sikalafou: obstawiam, że kupił po prostu #!$%@? z aliexpress. Oczywiście, że znajdą się i tacy, co na siłę będą próbowali w ten sposób podnieść swój status społeczny, ale to nie oni są targetem tej marki (w przeciwieństwie do wspomnianego Supreme i innych tego typu brandów).
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: A i owszem, ale generalnie ludzie to durnie, dlatego ostatnio wszystkie rzeczy z wełny jakie widzę, mają oznaczenie aby prać tylko ręcznie. Zwykły dupochron producenta... na lekkim praniu bez wirowania pewnie będzie ok.
  • Odpowiedz
@sikalafou: ludzie, którzy kupują takie szmaty je kupują, żeby takie januszki jak ty o tym gadały, tyle w temacie. No i pewnie mają w dupie czy kosztuje 1k euro czy 2 czy 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikalafou: cena =/= jakość
Spójrz na co wydajesz w Lidlu czy biedronce, poco kupujesz malinowe pomidory skoro możesz kupić zwykle gorzkie.to jest tylko cena i tylko sweter.
  • Odpowiedz