Wpis z mikrobloga

tam chyba na początku się wyświetlało info że są dwa tryby kamery - domyślnie podąża za graczem, więc nią nie sterujesz


@EstradaOrNada: tak szybko chciałem odpalić grę że nawet na to nie zwróciłem uwagi - sprawdzę. Dzięki!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpiderFYM: właśnie moim najtrudniejszym przeciwnikiem jest kamera. Caly czas próbuje obracać nią prawym analogiem, dopiero na drugiej mapce się kapnalem, że robi się to L i R2 xd W każdym razie również bawię się świetnie, klimat tej gry jest cudowny.
@SpiderFYM ja na te gre czailem sie od kilku lat i teraz przed premiera na ps4/ps5 w tamtym tygodniu odkurzylem
- wersje na retroarch
- wersje na pc

Zdecydowanie warto wersje na pc, duzo lepszy zasieg widzenia, dzialaja analogi i graficznie duzo lepiej.
Jest na githubie mod ktory pozwala grac w wysokich rozdzialkach. Polecam :-)
@eleganckichlopak
@SpiderFYM
@Rinn swoja droga na steam teraz jest retroarch, a emulatory instaluje sie jak dlc.
Mozna sibie ze spokojem odpalic gry z sega mega drive, sega saturn, dreamcast czy psx. Dziala to na serio swietnie. Sam trzetestowalem The Flintstones (mega drive), iron aces (dreamcast), toy story 2 i soviet stroke (psx), bug! (saturn). Polecanko