Wpis z mikrobloga

@Moganus: sąd postanowił że nie muszę zwracać tych 13000 zł więc po 7 miesiącach odzyskałem pieniądze. Co ciekawe po tym w pko bp jestem chyba na ich czarnej liście bo bez żadnych pytań o działalność już na wstępie odrzucili mój wniosek o otwarcie konta firmowego.
@Instynkt: No i w pytę. Musze wyrazić swoje przeprosiny odnośnie tego że P2P jest bezpieczne jak to się robi z głową, wczoraj miałem wizytę jako świadek w podobnej sprawie jak sprzedawałem pewnemu kolesiowi - sytuacja jest o tyle jednak dziwne że koleś dalej działa na rynku P2P - a co więcej ma status zweryfikowany sprzedawca i działa od 3 lat. Tak więc w ogóle nie wiem o co kaman ʕ
@Instynkt: ja z nim obrot na 15k ale artykuł byl na oszustwo powyzej 1mln złotych, dziwna sprawa bo facet dalej sprzedaje i co wiecej jest zweryfikowanym sprzedawca binance z zolta plakietka. Koles ma konto od 3 lat i zrealizował ponad 2k transakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°), a 350 w ostatnim miesiącu - więc Panowie Policjanci się pewnie cieszą. Policjant mówił że nietypowo mało pytań - bo tylko