Wpis z mikrobloga

@kasperski113: Wyprowadzenie sie od mamy, to ma sens, jak nie bierzesz w tym celu kredytu na 30 lat. No chyba, że bierzesz nawet i na 10 ale masz tyle siana, ze stac cie ciagle na wszystko. Tylko wtedy to ma sie takie mozliwosci, że inaczej mozna zainwestowac swoje pieniadze.
  • Odpowiedz
- przegrywam życie przez to na co nie mam wpływu, więc skończ pajacować oski, bo nie wiesz jak wygląda realne życie


@Pozytywny_gosc: Tyle że większość blackpillowców stwierdziłaby że jesteś oski z tymi zarobkami i z tą formą.

Wzrost 170 cm nie przeszkodził Ci w osiągnieciu dobrych zarobków i utrzymaniu właściwej formy? Można? Można.
  • Odpowiedz
@eldzej_10: to co mam zawdzięczam loterii genetycznej, a nie wysiłkowi

Mam ponadprzeciętne geny do analitycznego myślenia bo praktycznie nie ucząc się na każdym etapie szkoły miałem z większości przedmiotów tróję, natomiast z matematyki zawsze 5-6, jeździłem na olimpiady, kangury, rozszerzoną napisałem na 80%. Bez nauki. Więc to są geny

Co do sylwetki to również najwidoczniej mam ponadprzeciętne geny. Widuje masę ludzi ćwiczący ciężej ode mnie, wyglądają gorzej.

Znajdź mi teraz normika
  • Odpowiedz
Mam ponadprzeciętne geny do analitycznego myślenia bo praktycznie nie ucząc się na każdym etapie szkoły miałem z większości przedmiotów tróję, natomiast z matematyki zawsze 5-6, jeździłem na olimpiady, kangury, rozszerzoną napisałem na 80%. Bez nauki. Więc to są geny


@Pozytywny_gosc: Ale to są tylko predyspozycje do których i tak musiałeś dołożyć trochę ciężkiej pracy. Przecież to nie jest tak że osoba uzdolniona matematycznie nie musi nic robić i nagle wygrywa olimpiadę
  • Odpowiedz