Wpis z mikrobloga

@kasperski113: Wyprowadzenie sie od mamy, to ma sens, jak nie bierzesz w tym celu kredytu na 30 lat. No chyba, że bierzesz nawet i na 10 ale masz tyle siana, ze stac cie ciagle na wszystko. Tylko wtedy to ma sie takie mozliwosci, że inaczej mozna zainwestowac swoje pieniadze.
- przegrywam życie przez to na co nie mam wpływu, więc skończ pajacować oski, bo nie wiesz jak wygląda realne życie


@Pozytywny_gosc: Tyle że większość blackpillowców stwierdziłaby że jesteś oski z tymi zarobkami i z tą formą.

Wzrost 170 cm nie przeszkodził Ci w osiągnieciu dobrych zarobków i utrzymaniu właściwej formy? Można? Można.
@eldzej_10: to co mam zawdzięczam loterii genetycznej, a nie wysiłkowi

Mam ponadprzeciętne geny do analitycznego myślenia bo praktycznie nie ucząc się na każdym etapie szkoły miałem z większości przedmiotów tróję, natomiast z matematyki zawsze 5-6, jeździłem na olimpiady, kangury, rozszerzoną napisałem na 80%. Bez nauki. Więc to są geny

Co do sylwetki to również najwidoczniej mam ponadprzeciętne geny. Widuje masę ludzi ćwiczący ciężej ode mnie, wyglądają gorzej.

Znajdź mi teraz normika
Mam ponadprzeciętne geny do analitycznego myślenia bo praktycznie nie ucząc się na każdym etapie szkoły miałem z większości przedmiotów tróję, natomiast z matematyki zawsze 5-6, jeździłem na olimpiady, kangury, rozszerzoną napisałem na 80%. Bez nauki. Więc to są geny


@Pozytywny_gosc: Ale to są tylko predyspozycje do których i tak musiałeś dołożyć trochę ciężkiej pracy. Przecież to nie jest tak że osoba uzdolniona matematycznie nie musi nic robić i nagle wygrywa olimpiadę