Wpis z mikrobloga

@L3gion: czasem mam wrażenie, że wciąż jest myślenie z dawnych czasów, gdzie kolejne gry, karty graficzne, procesory, to był kolejny przełom.
Teraz gry nawet sprzed 5 lat dalej cieszą oko, a sprzętowo jest to mały krok. Sztucznie wytworzona potrzeba pogoni za lepszym.
Podobnie stało się z telefonami. Sztuczne postarzanie z poziomu programistów na życzenie księgowych/marketingowców.
@PonuryZielarz: to samo dzieje się z lodówkami czy pralkami. Dodana funkcja, żeby poinformować przez telefon że pranie się skończyło, gdzie choćby skały się zesrały, to pranie się planuje tak, żeby tam długo nie leżało i powiadomienia w niczym nie pomogą. Może za stary jestem i nie rozumiem dodatkowych wydatków na co sam mogę ogarnąć.
@makkpol69: może tak się dzieje z kartami, że gracze już nie są główną grupą konsumentów, tylko kopacze krypto? Konsole niwelują różnice z PC i nie ma potrzeby inwestować w rozwój tech.? Zmienił się styl życia całego zachodniego świata i przy tylu nowych technologiach nie opłaca się skupiać na jednej gałęzi jaką są gry? Albo tak jak mówisz:jest to dawkowane. Temat rzeka. Takie rozkminy 30+ człowieka. Jak się mylę niech ktoś mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: ja holdowałem od wczesnej wiosny, ale zdecydowałem się czekać na 4k. W wakacje i tak nie mam czasu na gierki, a jesienią powinny być już nowe karty, a przynajmniej jakieś wiarygodne, mocne przecieki co do ich specyfikacji i wydajności, może nawet recenzje