Wpis z mikrobloga

@zielony-mis: niby tak ale to też nie jest takie proste. Przede wszystkim Czesia nikt nie skazał, a zwalniać typa bo "cała polska widziała" jest słabe bo zrobi chvjowy precedens na przyszłość. Druga rzecz że taki Łukasz Piszczek też kryształowy nie był i jakoś tak masowo pękających odbytów z powodu jego gry w kadrze nie pamiętam.

IMO nie należało go zatrudniać na tym stanowisku. A skoro go zatrudnili to teraz grillowanie go
Druga rzecz że taki Łukasz Piszczek też kryształowy nie był i jakoś tak masowo pękających odbytów z powodu jego gry w kadrze nie pamiętam.


@thorgoth: Było tłumaczone milion razy. Piszczek się przyznał, poniósł karę i widocznie czegoś się nauczył. Michniewicz wszystkiego się wypiera, potrafi z drobnymi szczegółami opowiedzieć historię sprzed 18 lat, ale jak ktoś pyta o telefony to fryzjera to się okazuje że nie pamięta bo to było dawno. Pamiętam
Michniewicz wszystkiego się wypiera, potrafi z drobnymi szczegółami opowiedzieć historię sprzed 18 lat, ale jak ktoś pyta o telefony to fryzjera to się okazuje że nie pamięta bo to było dawno


@szypkodawejplusa: przytoczysz cytat? Bo ja kojarze że opowiadał że rozmawiał z Fobrichem o zakupie mebli, AGD, załatwieniu lekarza dla żony i ogólnie o pierdach życia codziennego.
Też brzmi jak bullshit ale nie taki drastyczny jak "nic nie pamiętam z tych
@nosacz_ninja: świętym prawem Jadczaka jest dociekanie prawdy, gość uważa że cała ta szopka z zatrudnieniem Michniewicza jest absurdem i może to krytykować właśnie poprzez grillowanie tematu. Chore jest, że gość który poprzez swój udział w sprzedawaniu meczów cofał w rozwoju polską piłkę teraz jest uznawany za wielkiego strażaka.
@thorgoth Wydaje mi się, że może mu chodzić o to, że dokładnie pamięta kto ile miał kartek, kto miał kontuzje, kto pauzował za kartki. Tłumaczy się, dlaczego między meczami z Legią wystawił taki skład a nie inny.

Natomiast nie pamięta o czym w tym samym czasie rozmawiał z Fobrichem przez telefon.

Bardzo dużo, jak nie wszystko pamięta co dotyczyło meczu i całej otoczki z nim związanej.

Nie mam zdania do końca na
@troublee: myśle dosyć podobnie. Czesiu zawsze był rubasznym misiem z dobrym kontaktem z masą ludzi fajniejszych i mniej fajnych. Kariere piłkarską kończył (i trenerską zaczynał) w Amice Wronki, do Fryzjera miał bardzo blisko. Czy wiedział co się dzieje? Jestem pewien że tak. Czy sam aktywnie kupował/sprzedawał? Raczej wątpie.

Czesław jest dzieckiem swoich czasów. Czy w czasie tych rozmów z Fryzjerem nie rozmawiał o tym kto kogo i kiedy przekręci? Pewnie rozmawiał.
@nosacz_ninja: można ale sam sugerujesz ludziom co mają myśleć i czym się mają interesować, pisząc, że

Zadaniem CM jest wyjście z grupy i tylko to nas powinno interesować.


Więc sam dyktujesz jakie zdanie powinni mieć na ten temat inni¯\_(ツ)_/¯