Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@astri: ech, te wyjazdy niedzielne na giełdę do bydgoskiego "Bartosza "
Czekanie na otwarcie drzwi zza których docierały dzięki 8bit muzyki i pojedyncze mody z amigi. Piękne czasy gdzie to wszystko było nowe i nieznane. Ba, nawet dziesięć lat później komputery były dla większości nieosiągalne.
@astri: fajnie się te czasy może wspomina bo już nie pamiętasz emocji i tego jak się wtedy czułeś. Może jak byłeś dzieciak to beztroska. ja pamiętam lata 90 bo byłem wtedy dzieciakiem (rocznik 88 here). Było #!$%@?, biednie i jeszcze raz biednie i #!$%@? :D
Poziom życia podniósł się kilkukrotnie i ten postęp dotarł do nas i zapracowaliśmy na niego. I nie każdy kraj dotarł do takiego miejsca jak Polska. Ja
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kambiodolor2137: ale dla roczników 87-90 tamte czasy były spoko, dzieciństwo, boiska, granie w piłkę nie to co teraz, nokia 3310, może nie każdemu się przelewało, wszędzie PKS-em ale to był dobry i fajny czas po wyjściu z PRL, no #!$%@? oranżada za 40 groszy na miejscu, smak ptysia
@astri: ale właśnie o to chodzi, że ta oranżada, lody pałeczki, gumy kulki, pierwsze lody koncernowe to wszystko było takim strasznym gównem... Jasne też się cieszyłem z gumy turbo z obrazkiem auta albo gumy Donald z tatuażem.
Podróż PKS śmierdzącym, zgrzytem w lato taaaaak to była ta przyjemność ;D
Zupełnie serio- to tylko nostalgia i dzisiaj jest lepiej, bogaciej, wygodniej, więcej wszystkiego...

A to że tęsknię za czasem na dworze, bezcelowym
@astri: nie wiem jak bazary u was, ale na Pilskim rynku "u ruskich" doświadczony gracz pegaza wiedział, że warte zachodu były "dyskietki" z jednolitym nadrukiem. Prawie zawsze trafiało się na jedną konkretną grę, która nie jest standardowo zawarta w zbiorze 999999 in 1. Prawdziwą perełką były złote trójki i czwórki :) Brakowało tylko wiedzy co faktycznie było dostępne na tą platformę. Pamiętam, że zakupiłem kiedyś dyskietkę z nadrukiem pokemon fire, a