Wpis z mikrobloga

Wykopki, gdy niebieski będący w związku pisze z jakąś różową:
- "spoko, możesz z nią wyjść nawet na piwo, związek to nie więzienie, masz prawo mieć koleżanki a jak twoja różowa jest zazdrosna to ją wywal za drzwi."

Wykopki, gdy różowa będąca w związku pisze z jakimś niebieskim:
- "powiedziała, że to tylko kolega? Mirek, olej te karynę, na bank puszcza się z tym gościem, babie nie można ufać, jak jest w związku to nie powinna rozmawiać ani spotykać się z żadnym innym niebieskim bo przyjaźń damsko-męska nie istnieje!"

Ot podwójne standardy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 26
@AlienFromWenus: masz 16 lat czy 20 że opowiadasz brednie o przyjaźni damsko męskiej? Przyjaźń damsko męska kończy się seksem potem związkiem i dzieckiem. Czasem jeszcze rozstaniem z obecnym partnerem lub rozwodem . No chyba że to dwie pary przyjaciół i panowie strzelają sobie gołe nawzajem znałem kiedyś takie kółko wzajemnej adoracji.
Facet nie ma zamiaru łożyć na cudzego bachora

A w drugą stronę ty nie będziesz łożyła jak on zaleje formę


@koral: no i chooy, ale zdrada to zdrada, nie ma znaczenia czy zalał formę czy nie. Jeśli facet oczekuje że będzie mógł wychodzić do znajomych różnej płci bo chce zaufania od kobiety sam ma obowiązek dać to samo i gunwo mnie obchodzi strach mityczne łożenie na cudzego bachora, zaufanie to zaufanie,
@void1984: miałem raz jedna nawet zostaliśmy parą, byłem zawsze rycerski i uważałem jest charakter jest ważniejszy od wyglądu. Cały czas musiałem słuchać od znajomych i ludzi na ulicy co taki przystojny facet robi z taką brzydulą. Brzydka nie była poprostu przeciętna z urody. Nie chcesz wiedzieć jaka życiową naukę odebrałem z tej relacji.
@AlienFromWenus: Ty narzekasz na chłopów na wykopie, natomiast ja tworzę udany związek - wnioski wyciągnij sama. Wszystko czego mi trzeba ze strony kobiet zapewnia mi moja partnerka i nie mam potrzeby umawiania się z innymi, zwłaszcza że kończy się to dla nich rozczarowaniem kiedy na ich zaloty odpowiadam, że nie zdradzam swojej dziewczyny