Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo wszem i wobec, dzisiaj dzień ojca ( ͡ ͜ʖ ͡)
Łącząc ten fakt z miesiącem dumy (#pridemonth), zapewne pojawią się wpisy: Czy pozwolić gejowskim parom adoptować dzieci?
Niemniej ja mam do was #teczowepaski #homoseksualizm #lgbt inne pytanie:

Czy chciałbyś wychowywać dziecko?

Jak zwykle zapraszam do ankiety oraz do komentowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam fakt pozyskania dziecka jest nieistotny. Skupiamy się po prostu na pełnieniu roli rodzica.
Pobierz George_Liquor - Jak wiadomo wszem i wobec, dzisiaj dzień ojca (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Łącząc te...
źródło: comment_1655978774R7lrAiM0p8MhXqNUjlh2a9.jpg

Jako tęczowy, chciałbyś wychowywać dziecko?

  • Jeszcze jak 47.7% (42)
  • Otoż nie tym razem 52.3% (46)

Oddanych głosów: 88

  • 22
@Clear:

musiałbym więcej zarabiać, po trzecie musiałbym mieć partnera

Fajne klarowne podstawy

jeśli miałbym adoptować to już starsze

Właśnie to jest też inna kwestia. Bo niekoniecznie chodziło mi o bąbelka. Ojcem można być dla kilku latka albo nawet dwudziesto paro latka.

musi się jeszcze trochę zmienić w mentalności ludzi

Dzięki dialogowi może to sie zmieniać, ale rozmawiać trzeba.
@V337:

Jeśli taka para chce adoptować, to niech to zrobi, byleby nie zniszczyli tym wyborem dziecka.

no i trzeba też spełniać wymagania typu stabilność finansowa, emocjonalna, odpowiedni partner, dom/mieszkanie itp.


Jak najbardziej słuszne założenia z twojej strony. A teraz popatrz z drugiej strony.
Psychikę dziecka można zniszczyć nawet w związku heteroseksualnym. Ba, żeby teraz mieć dziecko wystarczy dwoje płodnych ludzi, kobieta + mężczyzna. I częstym przypadkiem jest, że nie wszystkie takie
@V337:

"jeżeli im (patusom) wolno niszczyć, to ja też chcę!"

No właśnie nie miałem tutaj na celu zrównania kogokolwiek do patusów. Bardziej ukazanie takiej niesprawiedliwości z cichym przyzwoleniem społecznym, że każdy chłopak+dziewczyna może mieć dziecko od tak, ale nie każdy powinien.
@George_Liquor: Mnie to zastanawia, skąd prawaki biorą dane o tym że dziecko wychowywane przez parę gejów musi być gejem. Na całym świecie widać że pary gejowskie są lepiej sytuowane finansowo, często jeśli to trwały związek mają też przewagę intelektualną, bo bycie w "swobodnym" związku wymaga od partnerów otwartego umysłu żeby ten związek się nie rozpadł. Wychodzi mi na to, że dziecko rozwijające się w takiej rodzinie powinno być bardziej otwarte na
@pacuja:

Mnie to zastanawia, skąd prawaki biorą dane o tym że dziecko wychowywane przez parę gejów musi być gejem


Posługując się logiką konserwatystów:

- homoseksualność jest zła
- pary jednopłciowe nie powinny istnieć

zatem pary jednopłciowe źle by wychowywały dzieci

Powszechnie wiadomo jednak, że konserwatyści żyją w swoim Matriksie i chcą, żeby dzieciom było jak najgorzej - dlatego są przeciwni wychowywaniu dzieci przez pary jednopłciowe.
nie chcę mieć dzieci. Po prostu wygodnie żyje mi się tak, jak teraz


@cutecatboy: Wiesz, ale przychodzi wiek, że zdajesz sobie sprawę iż się "nachapałeś". Jeśli nie jesteś utracjuszem to zgromadziłeś jakiś zasób majątku, wiedzy, itp. Ja nie chciał bym żeby to na co pracowałem całe życie poszło na rozpiździel przez spadkobierców, żeby moje rzeczy wylądowały na flohmarkcie. Chciał bym żeby ktoś się zaopiekował tym, co było dla mnie ważne, żeby
@pacuja: @camaro96:

Mnie to zastanawia, skąd prawaki biorą dane o tym że dziecko wychowywane przez parę gejów musi być gejem.


Powiedziałbym raczej, że obecnie przez heteronormatywność jest odwrotnie. To homoseksualne dziecko dorastające w takiej rodzinie może na siłę w sobie ugruntować, że też musi mieć kobietę w związku. Oczywiście jeśli w międzyczasie nie zaakceptuje swojej prawdziwej orientacji. Wtedy w najgorszym wypadku może uświadomić sobie, że jest gejem mając już własne
@George_Liquor: Prawaki mają problem z prawactwem. Ich światopogląd jest non stop mieszany z gnojem. Słyszałem niesprawdzone informacje że kuratorzy oświaty w łodzi i wkrakowie poprzegrywali ostatnio jakieś procesy sądowe światopoglądowe, za które zapłaci skarb państwa czyli my. W łodzi chyba chodziło o edukację seksualna prowadzoną przez stowarzyszenie "spunk". Mimo że osoby prowadzące zajęcia miały pełne wykształcenie seksuologiczne, pedagogiczne itp, to kurator się #!$%@?ł że nie po myśli kościoła. W każdym środowisku
@pacuja:

#!$%@? jak ja nienawidzę p0lactwa i tej kato hipokryzji

No to będzie ciężko zważając na fakt, ze mieszkasz w centralkej Polsce.

ale nie pojmuję dlaczego standardowym chłopcem do bicia jest lgbt

Mimo, że to nie ma byś wpis polityczny to wyjaśnię. Partia *** musi mieć wroga, by Polacy się nie jednoczyli, a walczyli przeciwko sobie. Także wróg publiczny musi istnieć. Kto nie widzi wroga w lgbt ten stoi w szeregach
Pobierz George_Liquor - @pacuja: 
 #!$%@? jak ja nienawidzę p0lactwa i tej kato hipokryzji
N...
źródło: comment_1655996472GmK9AVbXEAvuMvNdiYWcdP.jpg
@George_Liquor @pacuja: Hipokryzja i orwellowskie dwójmyślenie to warunek konieczny do bycia polskim konserwatystą. Nie mają np. problemu "bronić rodziny" i jednocześnie chcieć zakazywać zakładania rodziny przez osoby LGBT. Tutaj więcej o tym pisałem: https://camaro96.neocities.org/konserwy.htm

Generalnie im bardziej rozsądny człowiek i rodzina, którą zakłada, tym bardziej wolnościowe i zdrowe poglądy i relacje z dziećmi. Szkoda, że tak mało jest takich rodzin i w większości to dziecko musi samo się wyrwać z toksycznego