Wpis z mikrobloga

Oświadczam że głupio mi że nie słuchałem Was Mirki, którzy mówiliście że Assasins Creed Origin jest zajebisty, czy lepszy niż Valhalla. Polecam ssać z gamepassa.

Jest zajebisty :> Valhalla jest spoko, widać że dużo nowsza gra, ale... OGROM mechaniki i pomysłów jest wzięta 1:1 z Origins. Jestem w szoku jak gra sprzed 5 lat była rozwinięta. Może świat jest trochę mniejszy, bardziej zwarty, ale ogólnie to system rozwoju, dużo walki, sposób używania broni, mechanika poruszania się i interakcji z NPC jest genialne. A Valhalla w sumie niewiele wniosła do tematu :D

Szacun, zajebista gra, da się wczuć na długie sesje, da się pograć mniejszymi partiami jak ktoś jak ja gra więcej na pauzie niż bez :>

#gry #assasinscreed #assasinscreedorigins #gamepass
  • 8
@annotate: Dlaczego po pograniu chwile w Origins mam wrażenie że to jest hack n slash w porównaniu do wcześniejszych assasynów?

Czasem nawet nie warto się skradać, wpadasz na pełnej i robisz one man army....

A po władowaniu punktów w łuki gra wygląda tak, ukrycie w trawie - headshot (śmiertelny oczywiscie) przeszukanie idziemy dalej...

Przeciwnik nie ma szans zbliżyc sie na długośc ostrza......

Ogranicza jedynie pojemność kołczanu

Nie wiem, może mam za
interakcji z NPC jest genialne


@annotate: W sensie podchodzisz i z nimi gadasz jak zamiatają piasek? Genialny system ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Origins - Odyssey - Valhalla, to samo nudne action rpg. Jeszcze Origins można jakoś zdzierżyć bo jest dość zwarte, ale Odyssey to była gruba przeginka. Ogólnie gra tylko spoko, gówniany assasyn.

że to jest hack n slash w porównaniu do wcześniejszych assasynów?


@Franzowaty: Tak
Pobierz
źródło: comment_1655971948BBLwJDdaeSxUFvuU4bfdpL.jpg
@annotate: origins to jedyna gra z całej serii (a przeszedłem wszystko od pierwszego assasyna do Valhalli) której nie mogłem zmęczyć. Zrobiłem już kilka podejśc i za każdym razem kończyło się na tym że przerywałem rozgrywkę a potem kasowałem grę bo nie mogłem się wciągnąć. Wczoraj zainstalowałem i daję jej właśnie kolejną szansę ale sterowanie musze ogarnąć bo mi klawiszologia nie pasuje, jakaś inna od reszty gier z serii. Coś namieszali w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@thewickerman88: na konsoli dla mnie to jest identyczna jak Valhalla.

Ja byłem mega #!$%@? po jednym ze starych assasynow. Miałem problemy ze sterowaniem gigantyczne, nie mogłem włączyć akcji w pierwszych misjach więc utknąłem w fabule, nie mogłem zsiąść z #!$%@? konia nawet :) #!$%@?ł mnie na maksa, aż olałem cała serię na lata.