Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś się zastanawia dlaczego Tomek Hajto jest tak nie lubiany przez Stanowskiego i wielu innych osób związanych z polską piłką to polecam oglądnąć ten urywek z cafe futbol. Krótko po tej emisji wyszło kilka brudów na Hajto, a jak tylko była okazja to Stanowski też się podłączał. Pomijając już wypadek w którym potrącił starszą Panią, powtarzam wypadek, to był to jeden z charakterniejszych chłopaków w tamtym korupcyjnym okresie, który mimo młodego wieku wiele razy narażając się starszyźnie to odmawiał brania udziału w sprzedawaniu meczów, o czym mówią teraz nawet byli piłkarze co grali z Tomkiem. Warto dziś o tym wspomnieć i to chociaż w delikatnym stopniu uszanować.
#kanalsportowy #reprezentacja #mecz #cafefutbol
Eleganckikapelusz - Jeśli ktoś się zastanawia dlaczego Tomek Hajto jest tak nie lubia...
  • 48
  • Odpowiedz
@Eleganckikapelusz: Po Hajto się jeździ bo się kumpluje z Turbodzbanem i sam często głupoty gada, ale nie znaczy, że zawsze xD
Co do wypadku i toczenia beki z tego w necie to wiadomo, konsekwencje oczywiście poniósł, ale jak coś raz się przyczepi do ciebie w internecie to ciężko później to odkleić. Od dawna uważam za żenadę śmianie się z tej baby na pasach, zwłaszcza kiedy memy z tym zaczęli mi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@Eleganckikapelusz: Hajto jest dzbanem, ale też zauważyłem tą prawidłowość, że po krytyce Michniewicza wielu dziennikarzy się na niego rzuciło. Póki kumplował się z Borkiem i komentowali razem mecze to miał spokój, a przecież każdy wiedział o fajkach, pasach i uzależnieniem od hazardu, to nie wyszło w 2020 roku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Eleganckikapelusz: nie no nie lubią go też dlatego, że zrobił z siebie klauna
BTW to ciekawe, że boniek wprost mówi, że Michniewicz nie dostał zarzutów, bo się sam zgłosił XDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kam966: nie trzeba być inteligentem żeby domyślać się jaka była rola zakolaka z jego wpływami u bukmacherów, w tym procederze i dlaczego dziś tak broni Czesia
  • Odpowiedz
@Eleganckikapelusz: wykop cisnął z Hajto od bardzo dawna bo spowodował śmiertelny wypadek w terenie zabudowanym jadąc z dużo wyższą prędkością niż jest dopuszczalna. Dodatkowo poszedł na ugodę i zapłacił jakieś śmieszne pieniądze rodzinie za uniknięcie kary więzienia lub przynajmniej zawiasów.

Ale prawdą jest, że sportowi dziennikarze, na czele z Kanałem Sportowym ignorowali to przez długi czas i zaczęło im to przeszkadzać dopiero po tej wypowiedzi Hajty. Sam byłem zdziwiony, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Narcyz_: @koniecswiatajestbliski: @12zimnychpiw ale musicie rozróżnić "nie lubienie" przez wykopków i przez dziennikarzy/środowisko sportowe.
O dzbanowatość Hajto i inne jego występki nikt nie dawał #!$%@? w ich środowisku, bo mało który tam nie jest dzbanem. To co mówią wykopki nie ma tu nic do rzeczy.
  • Odpowiedz