Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak mniej więcej rok temu jakiś typek zrobił wpis, właśnie kupiłem ETH, to the moon! (okolice 3k usd za sztukę), a ja chwilę przed tem sprzedałem sporą pakę ETH, wiec mu napisałem dzięki za przelew. Typ się mocno spruł, ale nie jestem w stanie znaleźć wpisu teraz, może usunął. Tak czy siak już wiecie kiedy sprzedawać: jak takie głupie wpisy wypadają co 5 minut, czy kupić Safemoon na górce? Albo dajcie jakiegoś pewniaczka takiego 5x najlepiej XDDD, ale jak założyć konto na Binance, szybkooo!11one - to jest to mocno zaawansowana hossa, i wtedy sprzedajemy DCA - nigdy wszystko jednym strzałęm tylko powoli co tydzień lub miesiąc. I nie czekać że jednym strzałem się trafi górkę, bo na to czekają wszyscy użytkownicy rynku.

No ale wracając do dziś. Co widzimy? Wieszczowie apokalipsy i noncoinery zlecieli na tag jak muchy do gówna. Teraz tacy mądrzy... Namawiają do sprzedawania dołka XDDD a to górkę powinniśmy pylić. Kolejny przystanek, media na szeroką skalę będą pisać to koniec Bitcoin, tym razem definitywnie. No i teraz ładnie skupujemy DCA bez próby trafienia w idealny dołek, aż gówno na górce znowu wybije - można to porównać do zarzucenia przynęty. Czy Bitcoin może polecieć do zera? Do zera na pewno nie, ale w #!$%@? nisko już tak. Możemy trochę bagholdować, może nawet i parę lat. Ale zarabianie dużych pieniędzy z definicji nie może być łatwe bo noncoinerzy i wieszczowie też by zarabiali a oni muszą być wykluczeni żeby później wpaść w pułapkę na górce XD. W dużym skrócie, musimy zlokalizować w jakim momencie jesteśmy, czy to hossa czy bessa (a to nie jest jakoś trudne dla kogoś kto już jest pare cykli), i albo pylić albo akumulować.
#kryptowaluty #btc #bitcoin #gielda
Corona_Beerus - Pamiętam jak mniej więcej rok temu jakiś typek zrobił wpis, właśnie k...

źródło: comment_1655893635Woh0nm3ZNAMqP834Wu0rSH.jpg

Pobierz
  • 25
@whoru: Nie dopisałem tego, a to w sumie ważne. Nigdy nie insynuujcie się ceną. To jest nagonka dla noobów. Pójdzie do 100k!!! I do dziś wszyscy czekają. Spadnie do 5k!!! A odbije wcześniej i będziecie czekać jak dzbany. Tylko DCA, pisałem wyżej. Nikt, a to nikt nie wie do ilu pójdzie, a jak rzuca jakimiś kwotami, albo jest durniem albo perfidnym gnojem (bo wie że to nie działa tylko zastawia pułapkę
@Corona_Beerus już rozumiem, jak kupowałeś i naganiales n DogeBonk, a co drugi post był o nowym shicie, jak na obrazku poniżej, to byla hossa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Imo nie jest to takie proste do określenia, znaczy bardzo łatwo umiem rozpoznać stan, jak teraz: zalew nocoinerow, ludzie chcą się wieszać, wszystkie wskaźniki pokazują niedowartosciowanie btc. W drugą stronę jest znacznie trudniej - bullish postów jest więcej, dużo zielonych
CzulyTomasz - @Corona_Beerus już rozumiem, jak kupowałeś i naganiales n DogeBonk, a c...

źródło: comment_1655896480hmjknMaNYRsfRES4ZB90Zb.jpg

Pobierz
już rozumiem, jak kupowałeś i naganiales n DogeBonk, a co drugi post był o nowym shicie


@CzulyTomasz: dokładnie xd sam uległem emocjom :}}}

To oznacza wzrosty, ale czy to już moment, żeby wychodzić przez DCA? Nie wiem.


Ja tak robiłem. Nie można powiedzieć żebym żałował :}