Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jednak prawda jest ze nie powinno się mówić innym o swoich problemach, powiedziałem łasce z która się spotykam o moich problemach z depresja i stanami lękowymi to teraz traktuje mnie jak chorego podkreślając strasznie moja inność i ze gdyby nie depresja i problemy to by mnie zostawiła XD czemu ludzie którzy teoretycznie powinno być dla nas wsparcie wbijają nam szpilki przez co zamiast wychodzić z tej depresji to w niej się zagłębiam jeszvze bardziej przez to ze czuje się inny #!$%@? nie nadający się do społeczeństwa.
Jakby nie jestem zawsze jakiś super dla niej dobry czasem puszczają mi nerwy i rozładowuje na niej psychicznie emocje ale no mówiłem jej ze jeśli jestem dla niej ciężarem to żeby to zakończyć to ona ze nie nie. A później w każdej kłótni sprzeczce slysze jakie to ma ze mna ciężkie życie i ile musi znosić. Co wcale mi nie pomaga bo czuje się przez to ##!$%@?
#depresja #stres #anonimowewyznania #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b1c4fdd08886b56a8131e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 12