Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak pisałem, żeby nie słuchać Kolanovica i stawiam przeciwko jego słowom?
Pomimo największe popmy na spółki energetyczne?

Byłem przekonany, że coś się świeci i to tylko kwestia czasu, bo to jest jedna z tych hien, co popmuja spółki a później wiadomo co...

Myślałem, że nagoni towarzystwo i da im zarobić przez dwa tygodnie, a później będzie masowa zwala, pomyliłem się o tydzień

Przejzyjcie na oczy i poczytajcie sobie na co te glaby naganiaja, to jest jedna grupa wpływowych ludzi których zadaniem jest zarabiać pieniądze. Jak? no właśnie tak, między innymi...

Wspomniałem tam w poście o pewnej spółce zobaczcie gdzie jest teraz, a jeszcze długa droga przed nią

Oczywiście w Europe też wszedłem i shortowalem gas

Tak jak pisałem, wszedłem trochę za wcześnie, bo myślałem, że krócej zajmie nagonienie dawców kapitalu
Ale koniec końców, wyszedłem na swoje może nie tyle co chciałem ale tu kilkadziesiąt procent, kilkadziesiąt procent tam i jest cacy
Najważniejsze, że nie gonilem za tłumem!
Gas to the moon

Trzymałem się mojego zdania do końca, bo jedno wiem, że Oni nie są po to żeby ludziom żyło się lepiej, teraz jest koszenie

"https://www.wykop.pl/wpis/65673199/opowiadam-i-opowiadam-zeby-nie-sluchac-panow-w-mei/"

#inwestycje #gielda #pieniadze #ekonomia #finanse #gospodarka #polityka
Bykuofwall_street - Pamiętacie jak pisałem, żeby nie słuchać Kolanovica i stawiam prz...

źródło: comment_1655842569RZwZDE1RTOnFljeJrHl1qg.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz