Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll: wtedy przyjęcie oświadczyn było równoważne że ślubem. Ale pewnie się kochana sama wyszalalas przed ślubem k bronisz ( ͡°͡° ͜ʖ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°͡°)
@Itslilianka: kochana, ja w okresie dojrzewania przeżyłam bez pryszczy i buntu nastolatka, a będziesz mi inne szaleństwa insynuować xD

Niestety byłam nudna jak flaki z olejem
@Itslilianka: Ferdudurke? Jedna z najbardziej #!$%@? książek jakie czytałem (najbardziej #!$%@? to chyba Tango xD). Ale nawet pomijając to naprawdę warto. Ukazuje m. in. jak to człowiek jest "zmuszany" do różnych zachowań

@rodzynkowy_swir: Dziwny jesteś, nie słyszałem jeszcze żeby komuś się Wesele podobało
@Itslilianka: nie patrzę na to w ten sposób xD dla mnie to po prostu coś co jest/było. Ale nie czuję potrzeby "nadrobienia" czegokolwiek

Za to na Łęcką patrzę z trochę innej perspektywy. Uganiał się za nią majętny/przedsiębiorczy facet. W opinii całego otoczenia w tym układzie powinna paść mu do nóg i oddać cały świat. Panna ani specjalnie ochocza ani chętna, ale że status wiecznej panny ówcześnie nie był akceptowany, to czemu
@NoHejCoTam: i takie dołki się zdarzają, ważne, żeby się z nich otrząsać i iść dalej. Stań wtedy przed lustrem i powiedz sobie, że jesteś zajebiaszcza. A poza tym rób wtedy coś miłego dla siebie na poprawę humoru. Nawet jakaś głupotka