Wpis z mikrobloga

@maikeleleq: od miesiąca na każdej sesji zakup, jeszcze działam na drugim koncie rodziców i tam zostalo mi dwie tony do kupienia . Nie mam pojecia jak, wcześniej nie szło kupić, ale od czerwca bezproblemowo.
@maikeleleq: Mi się udało w tydzień -- dwuetapowo: najpierw dodawanie do koszyka (produkt jest zapamiętywany, chociaż fizycznie nie mam węgla w koszyku !nie wolno usuwać ciasteczek!) a za tydzień (bo w Boże Ciało sklep był nieczynny) odświeżanie strony "Koszyk" a następnie przechodzenie do zakładki Kasa ... tutaj też odświeżanie (F5) strony. Warto mieć zapisane w przeglądarce pola formularzy danych kontaktowych (opcja w przeglądarce) - znacznie przyspiesza to zakup (nie trzeba wpisywać
@maikeleleq: Mój znajomy od jakiegoś czasu też walczy i do tej pory mu sie nie udało kupić węgla. Mam wrazenie, ze jest to jedna wielka loteria. Albo Ci się uda albo nie. Sama mam niewielki dom, nie potrzebuję tego wiele. Z mężem polujemy na zmianę na zakup. Jeśli się nie uda to pewnie kupię w Leroy Merlin, czy w innym markecie, szczególnie, ze ostatnio sprawdzałam na ich stronie: https://www.leroymerlin.pl/ogrzewanie/akcesoria-do-piecow/ekogroszek-i-paliwa-do-kotlow-c-o,a2956.html I problemu