Wpis z mikrobloga

#stanowski #kanalsportowy #kanalbekowy
Miałem przygotowanych kilka innych tematów, ale nie, to jest wydanie specjalne Dziennikarskiego Zera. Wydanie specjalne, bo sytuacja tego absolutnie wymaga.
Ze swojego telefonu można dzwonić gdzie się chce, możecie dzwonić do dziadka, do żony, do kochanki, generalnie to wasz telefon i nic mi do tego gdzie z niego dzwonicie. Ale są osoby, do których dzwonić się nie powinno. Ani razu, nie mówiąc już o 711 połączeniach...
Zastanawiam się, dokąd my zmierzamy, że promowani są tacy ludzie?
Fryzjer to był człowiek, który stał na czele organizacji, która łamała prawo, łamała kręgosłupy młodym piłkarzom, wciągając ich w proceder korupcyjny, a teraz na piedestał wystawiani są ludzie, którzy dzwonili do niego w tamtym czasie kilkaset razy?
Trzeba być naprawdę skończonym debilem, żeby wierzyć, że ktoś dzwonił do Fryzjera żeby porozmawiać o samochodach. Więc ja powiem teraz tak, całemu temu otoczeniu: WYPIERDA**Ć z polskiej piłki, z polskiego sportu! Piłka nożna w Polsce przeszła chemioterapię po tym raku i długo stawała na nogi i teraz nie chcemy nawrotów. WYPIERDA**Ć!

potatowitheyes - #stanowski #kanalsportowy #kanalbekowy
Miałem przygotowanych kilka ...

źródło: comment_16558225045Cua3W0FHJs6AX2EASbwO5.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@potatowitheyes: idealne. Liczę na to że ktoś zadzwoni i powie "filmiki z pałacu będą jutro w sieci. Albo Stano dzisiaj zachowasz twarz albo jutro ją stracisz".
@potatowitheyes:
Polska piłka nic nie przechodziła. Każdy związek, mowa o wojewódzkich jest obsadzony starymi dziadami z jednego układu. Tak jest od zawsze i tak zostanie. To hermetyczne środowisko do którego nikt z zewnątrz nie ma wstępu. Mecze były, są i będą ustawiane. Od najniższych do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Fryzjer nikim nie rządził. W każdym województwie są tacy ludzie. On po prostu miał pecha i dostał wyrok za całą resztę, żeby wybielić