Wpis z mikrobloga

@blackhelicopters0003: ja po 8 latach byłem na komunii chrześniaka, poszedłem z poczucia obowiązku do spowiedzi i jak powiedziałem grzechy to dostałem pokutę żeby przez rok chodzić do kościoła co niedzielę i raz w miesiącu do spowiedzi, niewykonalne xD Także taka szczerość może się źle skończyć
  • Odpowiedz
Jak byłem gówniakiem to byłem tak obsrany że serio nie pamiętałem xD tylko to co sobie ułożyłem przed xD

Na szczęście szybko przestałem uprawiać ten cyrk
  • Odpowiedz
@Paula_pi jak wie to po #!$%@? się staremu grzybowi spowiadać xd żeby tresować ludzi aby czuli się winni i upokorzeni wobec księdza, a potem cyk fajrancik idziemy do nieba potem do domu robić to samo bo po co myśleć nad istotą robiena czegoś złego i szkodliwego jak można przecież co miesiąc w piątek najlepiej iść pogadać i tak w kółko xd.
  • Odpowiedz
@blackhelicopters0003:

„…zadaną pokutę odprawiłem” Tak naprawdę nawet nie pamiętam co ostatnio ksiądz zadał w ramach pokuty xD

Tak było, później w ogóle chodziłem na inną godzinę i wmawiałem, że byłem u spowiedzi. Potem w ogóle nie chodziłem do kościoła, mimo że wychodziłem z domu - zazwyczaj szedłem na jakiś spacer, a od kiedy skonczylem 18 lat to dali mi święty spokój.
  • Odpowiedz