Wpis z mikrobloga

Mirasy, zastanawiam się nad kupnem działki ROD (wiem, że nie będzie moja wg prawa). Po prostu aby ulokować pieniądze i ich nie tacić. Jakie są roczne opłaty za taką działkę? Jak wspomniałem chcę trzymać działkę, ale nie boję się pracy. No i fajnie by mieć miejsce na grillowanie :) CO sądzicie o takim pomyśle?

#rod #wroclaw
  • 27
@PrimoUltimo: To bardzo dużo, u mnie w mieście wojewódzkim, w bardzo dobrej lokalizacji (10 minut AUTOBUSEM od ścisłego centrum), działka z domkiem murowanym (starym, bez kibla, z prądem corocznym i woda sezonowa) za 35 tys. zł. I wcale nie była to jakaś okazja
@PurpleHaze: ale #!$%@? xd zakładasz, że jak się kupuje rod to trzeba tam zakładać i uprawiać warzywniak? mam rod 400m i na tym pod płotem 4 krzewy pigwy jakaś wiśnia, orzech włoski i lakowy, borówkę jakaś jabłoń rośnie śliwka jest zajebiście. Oczywiście tuje na froncie. Czego ty oczekiwałeś, że tak się zesrałeś?
ale #!$%@? xd zakładasz, że jak się kupuje rod to trzeba tam zakładać i uprawiać warzywniak?


@nemesis238: nie, ja nic nie zakladam, ja opisalem moje doswiadczenia i doswiadczenia znajomych, ktorym sie zamarzylo miec prywatnie posadzone i wyrosniete warzywka, wiec zdecydowali sie na rod.

Jak dla mnie mozesz miec tam nawet lej po bombie i szykany do paintballa, ale to fajnie ze masz drzewka i krzewy. Jak rozumiem, plony sie same zbieraja,
@kurazjajami: Sa zupelenie rozne dzialki rod - puste bez mediow i domki caloroczne gdzie ludzie normalnie mieszkaja. Rozstrzal cenowy miedzy 0- 400k i chybaj jeszcze bardziej zalezy od miasta i lokalizacji niz od tego co na niej jest. Jesli chcesz pusta dzialke kupic i cos na niej budowac to inwestycja raczej srednia - nie odzyszkasz ani nie zarobisz prawdopodobnie nigdy. Jako inwestycje polecam kupic domek caloroczny z wyposazeniem i warto szukac