Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #finanse #pytaniedoeksperta #niewiemjaktootagowac

Może i forum ze śmiesznymi papieżami to nie najlepsze miejsce na takie pytania xD ale może ktoś wie albo coś podpowie

Da się (realnie, nie prawnie bo że prawnie się da to wiem) sprzedać mieszkanie z lokatorami pt. regularnie płacąca rodzinka emigrantów ?

Chciałbym się pozbyć betonowego złota, ale nie chce ich wyprowadzać i tak by było najłatwiej

Dodatkowo czy nie zaniży mi to wartości transakcji ?
  • 10
nie, czemu?


@wuwuzela1: tak mi podpowiadają internety, plus jak szukałem tego typu to ofert to wyskakiwało mi EXPRESS SPRZEDAŻ ZA GOTÓWKĘ

sprzrdajesz już jako samograj z ogarniętymi lokatorami.


@wuwuzela1: też mi się tak wydawało właśnie xd
@Kjedne: no to trzeba szukac takiej osoby ktorej nie bedzie to przeszkadzac. Oczywiscie jest to mozliwe.
Ale w tym momencie jest to minus troche, bo nabywca znajdzie sobie najemce w ciagu 1 dnia w obecnych czasach - takiego jaki mu pasuje, a nie takiego jakiego zastał.
@Kjedne: ziomek tak kupił ale polował na duże mieszkanie na konkretnym osiedlu nad morzem. Bo chce mieć na przyszłość w Gdańsku chatę. Ale on ma dużo nieruchomości więc trochę wylane. W mieszkaniu rodzina z dziećmi, stary jest kapitanem.
@wuwuzela1: tak mi podpowiadają internety, plus jak szukałem tego typu to ofert to wyskakiwało mi EXPRESS SPRZEDAŻ ZA GOTÓWKĘ


@Kjedne: bo typy pewnie zlewarowane i pali im sie dupa albo np domniemują załamanie się najmu po wojnie albo oba jednoczesnie, albo chca opchnać na górce z marżą. sytuacja na rynku to jest kompletnie odmienna sprawa o ktora zapytales ;)
Tak samo jak istnieją firmy które robią całe kamienice/budynki pod taki