Wpis z mikrobloga

A ja tam szanuję Rybusa za to, że koleś się postawił i zrobił to na co ma ochotę, a nie będzie spełniał zachcianki p0laków. Tak samo jak opluwali siatkarza Bartosza Bednorza. Czaicie, najpierw od dzieciaka przelewasz pot na treningach, dostajesz się do polskiej ligi, zauważają w tobie potencjał właściciele najlepszych klubów świata. Najpierw biorą cię jako solidnego rezerwowego, ale dostajesz szansę i przebijasz się do pierwszego składu jednej z najlepszych Włoskich ekip, po takim sezonie życia rosyjski klub oferuje ci kontrakt życia, przychodzi wojna a jakiś Seba jeden z drugim, który zapieprza w meblowym za minimalną i jak się zwolni, to po drugiej stronie może iść na drugi dzień robić do żabki za taką samą adekwatną kwotę, będzie ci mówił, że masz zrezygnować z tej kasy w ramach protestu, bo kvrwa tak XD Co za pajacerka

#ukraina #wojna #rosja #reprezentacja #sport #mecz #pilkanozna #siatkowka
  • 40
  • Odpowiedz
ale pewnie to sprawdziłeś podczas wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CezaryKlementowicz: nie mierz innych swoją miarą.

nie mają problemu z tym, że ktoś żyje w Rosji z rosyjską rodzina przez 10lat XD


@CezaryKlementowicz: powtarzasz się. Rybus płaci podatki w Rosji czyli finansuje reżim, który jest odpowiedzialny za używanie bomb kasetowych i fosforowych na ludziach oraz rzezi w Buczy i innych ukraińskich miastach. To, że tam mieszka
  • Odpowiedz
@DonMisiek1906: płaci podatki w rosji ale skąd bierze hajs? Przeciez też od rosji XD takze w czym problem? Przecież nie okrada Polaków by płacić podatki w rosji.
Nie rozumiem tego roku rozumowania XD.
Nie, nie będę uderzać do sankcji, bo w tym momencie piszemy o rybusie, więc mało mnie to interesuje.
  • Odpowiedz
Znasz może postać Igo Syma?

@Filipterka25: Ale tamten to był zwykły szantażysta i donosiciel, poza tym że był aktorem. Rybus tylko wykonuje swoją robotę kopania świńskiego pęcherza, pech chciał, że w takim kraju upadającym pod względem moralności, człowieczeństwa i kultury. Jest to więc skaza o wiele mniejszej wagi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@DonMisiek1906: płaci podatki w rosji ale skąd bierze hajs? Przeciez też od rosji XD takze w czym problem? Przecież nie okrada Polaków by płacić podatki w rosji.


@CezaryKlementowicz: bierze hajs z budżetu klubu, np. od oligarchów, kibiców lub budżetu miasta i oddaje z tego część w formie podatków do budżetu państwa. Czy ty wiesz w ogóle z czyjej kieszeni idą pieniądze na twoją pensję gdziekolwiek pracujesz czy jesteś pisowcem, któremu
  • Odpowiedz
Ale tamten to był zwykły szantażysta i donosiciel, poza tym że był aktorem. Rybus tylko wykonuje swoją robotę kopania świńskiego pęcherza, pech chciał, że w takim kraju upadającym pod względem moralności, człowieczeństwa i kultury.


@jakub-krzewicki: Igo Sym żył pod okupacją zbrodniczego reżimu i nie miał opcji wyjazdu, Rybus dobrowolnie pojechał do zbrodniczego reżimu.
  • Odpowiedz
@DonMisiek1906: ale i tak od ROSYJSKICH. Nikogo nie okrada. Przecież gdyby Rybus tam nie grał to by wzięli innego zawodnika, więc co to za różnica XD lepiej żeby Polak brał i może wspierać finansowo ukraine przeciezXD. ruski zawodnik, który by zajął miejsce rybusa gdyby odmówił mógłby jesczze płacić pieniądze jakieś na kampanię Putina.
Wszędzie widzisz wrogów ojczyzny. Serio to są oznaki manii.
PiS dla mnie to syf jak i ludzie, którzy
  • Odpowiedz
@DonMisiek1906: ale i tak od ROSYJSKICH. Nikogo nie okrada. Przecież gdyby Rybus tam nie grał to by wzięli innego zawodnika, więc co to za różnica XD


@CezaryKlementowicz: tak samo tłumaczy się każdy zbrodniarz wojenny. Gdybym ja nie strzelił to zastrzeliliby mnie, a później ktoś inny by strzelił tak czy siak. Rybus sam na siebie sprowadził taki dylemat moralny.
  • Odpowiedz
@DonMisiek1906: Nie mój cyrk, nie moje małpy. Ruscy są i tak zdyskwalifikowani ZTCW z rozgrywek UEFA, więc raczej facjaty tego pana na stadionach cywilizowanych państw nie będę miał nieprzyjemności oglądać. Wyjątkowo mało ambitne postępowanie, ale daleko temu do zdrady głównej. Nie będę walczył memowo o polskość jakiegoś podrzędnego sportowca bez większego znaczenia dla Ojczyzny.
  • Odpowiedz
@DonMisiek1906: Naprawdę jego manager tak powiedział? Skoro tak to już to jest element propagandy antypolskiej i każdy kto go broni lub trywializuje to jest po prostu głupi albo onuca.

No ale wystarczy spojrzeć po komentarzach kto go broni, miłośnicy rozsądnego konserwatyzmu Putina. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DonMisiek1906: EU przelała ponad 100000000000 (słownie sto miliardów) Euro Rosji za surowce od początku inwazji. Na pewno podatki Rybusa mają tu ogromne znaczenie xD
  • Odpowiedz
@DonMisiek1906: Człowieku- zostawiłbyś żonę Rosjankę i swoje dzieci w Rosji, bo ona nie chce wyjechać na nie wiadomo jaką przyszłość. Ruscy to zwierzęta, ojciec jak nie poszedł i nie zginął na wojnie jako bohater, tylko np dezerter to taka rodzina nie miała życia przez sąsiadów, itp.
Rybus po pierwsze dba o własną rodzinę, czyli jest dobrym ojcem. Po drugie to piłkarsko to on jest emerytem i dostał zajebisty kontrakt, który zapewni
  • Odpowiedz
@stanleymorison: Czaicie, najpierw od dzieciaka przelewasz pot na treningach, dostajesz się do polskiej ligi, zauważają w tobie potencjał właściciele najlepszych klubów świata. Najpierw biorą cię jako solidnego rezerwowego, ale dostajesz szansę i przebijasz się do pierwszego składu jednej z najlepszych Włoskich ekip, po takim sezonie życia musisz iść sie #!$%@?ć z kacapami i żyć w okopię bez jedzenia i wody a Twoja żona i dzieci uciekać do jakiejś Polski bo jakiś
  • Odpowiedz