Wpis z mikrobloga

@Rafalek-Pedalek: a czemu miałby się bać? Polacy nawet nie oglądają konferencji RPP, on mało sie udziela. Prędzej polak tuska rozszarpie za to, że nic mu nie zrobił, niż przyzna się do swojego błędu, że go glapa w uja zrobił. smiem podejrzewać, że większa część polaków nawet nie wie kto to jest
  • Odpowiedz
@Tommy__: a tak swoją drogą to obiektyw szerokokątny w smartfonie to cudowna sprawa xD możesz zrobić zdjęcie z przyczajki, bo nie musisz celować prosto w obiekt
  • Odpowiedz
  • 0
@Tommy__ jestem genialny, najlepszy na te czasy, ludzie mnie kochają, ale... Po cichu w czapce chodzę, bo jeszcze mnie poznają i zaczną po rękach całować
  • Odpowiedz
@Tommy__ przestancie powielac te fejki, z nieoficjalnych zrodel wiadomo, za chwile wczesniej w tej restauracji widziano Donalda Tuska podnoszacego ceny i dolewajacego wody do browara, dlatego Glapa wpadl z interwencja
  • Odpowiedz
@Rafalek-Pedalek: to co robi glapa miałoby całkiem sens gdyby PiS się podporządkował i zaczął ucinać socjal. W przypadku gdy glapa podnosi stopy a PiS rozdaje więcej pieniędzy antyinflacyjnych napędzając inflacje zataczamy błędne koło. Bać to się powinni pisowczyki, z kaczafim na czele. I w sumie go nie uświadczymy gdzieś w knajpie bo chowa się jak szczur pod miotła
  • Odpowiedz
@Rafalek-Pedalek: do czasu, niedzielskiego też upolowali w końcu i nagrali jak zadają mu niewygodne pytania, na które nie był w stanie odpowiedzieć, od tamtej pory łaził z przydzieloną ochroną tłumacząc się jakimś zagrożeniem życia jego i najbliższych (?), zakładam, że tu będzie podobnie ^^
  • Odpowiedz