Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motocykle
Polecacie jakiś typ słuchawek pod kask? Mam zwykle dokanałowe i wypadają mi bez kominiarki. Zmieniłem kask i nowy ma wycięcia pod słuchawkę intercomu, przez co słuchawka wypada z ucha. Może macie jakieś patenty na to?
  • 10
@Reynald: Mireczki poleciły mi w zeszłym roku Freedconna L1M, kosztował (wtedy) stówkę i dobrze mi się sprawdza - muzy idzie posłuchać a i w kasku typu jet jak lecę kiblem przy 80km/h można normalnie gadać przez telefon.
@Reynald: Według moich doświadczeń:
1. Jeśli wypadają same to ogarnij ich dopasowanie do uszu - inne pianki albo w ogóle inny model bo obudowy też mają znaczenie.
2. Jeśli kask zawadza o słuchawki, warto poszukać niższych (np. ja używałem Soundmagic PL30, eJays One też są pod tym względem ok, ale patrz pkt.3)
3. Anatomiczna obudowa pomaga, ale nie jest rozwiązaniem. Jeśli coś ciąga o słuchawki to i tak po chwili będą
@Reynald: Po krótkim teście JBL:
Byłoby spoko, ale słuchawki są za wysokie. Już niemal dotykają kasku więc wyobraźnia podsuwa mi nieprzyjemne obrazki w razie szlifu i upadku na bok głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będę starał się je zwrócić, ale jak powyższe Cię nie zniechęca to mogę oddać za stówkę (za tyle kupiłem jako powystawowe)
ale po dłuzszej jezdzie bolały uszy

Ano właśnie. Skoro lekko wadzą przy zwykłych ruchach kaskiem to zrobią armageddon przy uderzeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) PL30 nosiłem godzinami bez dyskomfortu, ale niestety teraz marzy mi się coś z mikrofonem i najlepiej BT ¯\_(ツ)_/¯
@Reynald: