Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę się wam z czegoś zrzec. Nikomu o tym nie mówiłem. Nie wiem dlaczego, ale dezodoranty nigdy na mnie nie działają. Nieważne jaki kupię, i tak zawsze się spocę i czuć ode mnie ostro. Tabletek nie będę zażywał, ponieważ nie jest to zdrowe. Przez to nie mam szans na znalezienie nikogo, a nawet zauważyłem, że starzy znajomi z zawodówki się ode mnie oddalili. Już nie zapraszają mnie nigdzie.


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62af4fbcd08886b56a8107c1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Muszę się wam z czegoś zrzec. Nikom...

źródło: comment_1655656842m5PoCzncWuKZ6z3bSoLXMS.jpg

Pobierz
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem czy to robisz czy nie, ale polecam jakby co golić pachy, to bardzo pomaga w tym żeby nie śmierdziało od Ciebie. Ja jak nie ogóle pach to od razu po prysznicu ode mnie wali a tak to przez cały dzień pachnie ładnie. I nie kupuj dezodorantów tylko antyperspiranty, na pewno znajdzie się jakiś na tyle dobry żeby coś dawał.
@AnonimoweMirkoWyznania dezodoranty i antyperspiranty na mnie też nie działają nic a nic, za to blokery potu (np z ziajii czy medispirant) dziala cuda, spróbuj. Tylko trzeba używać regularnie. Całe nastoletnie życie się wstydzilam mokrych plam pod pachami, od kiedy używam tych blokerow (one są miejscowe) pachy są suchutkie