Wpis z mikrobloga

@obludnik-rozi: fajna ale jak już pozaliczasz wszystko co jest do zaliczenia to trochę nuży bo co sezon to klepanie tych samych wyścigów do pożygu

Ma teraz wyjść dodatek ale nie ma go w gamepassie więc dla osób jak ja - grających za "free" z gamepassa - to pewnie będzie koniec gry bo wszystko się będzie kręciło wokół dodatku
  • Odpowiedz
@obludnik-rozi
Fajna, fajna. Zależy oczywiście jakie masz oczekiwania, ale duży, różnorodny, otwarty świat z różnymi lokacjami robi wrażenie. A to pustynia, a to plaża. No jedyna wada taka to jakiś brak fabułki jak ktoś jest wychowany na starych NFS
  • Odpowiedz
@obludnik-rozi: Dzisiaj postanowiłem sobie również zainstalować z passa na pc. Próbowałem 6 msc wcześniej, to miałem jakiś problem z uruchomieniem gry. Miałem okazje pograć u znajomego, na xbox dość przyjemnie się grało.
  • Odpowiedz
@obludnik-rozi: Ja też na laptopie, jedyne co to mignął czarne ekran i to tyle gry było, chwile poszukałem na google, to się okazało, że jest to problem globalny :D. Mam nadzieje, że dzisiaj ruszy i pokręcę sobie G29
  • Odpowiedz
@obludnik-rozi: odgrzewany kotlet a teraz następny to dodatek hotwheels, mają graczy chyba za debili. I żeby nie było spędziłem kilkadziesiąt godzin w FH5, ale od chyba dwóch miesięcy nie wchodzę bo nuda i w kółko to samo.
  • Odpowiedz
@obludnik-rozi: Mam 240 godzin rozegrane na Steamie i powiem tak: na początku gdy poznawało się i odkrywało kolejne obszary Meksyku to gra robiła wspaniałe wrażenie, teraz tak naprawdę wchodzę od czasu do czasu żeby odblokować nowe auta, spróbować paru nowych wyścigów stworzonych przez społeczność i tyle. Może inaczej by to wyglądało jak by moi znajomi też wkręcili się w Forzę, ale mało kto z nich lubi wyścigówki ( ͡°
  • Odpowiedz