Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
Ale sobie ścianę #!$%@?łem :-D i to za jakieś 200zł. Gość mi doradził, żeby zamiast betonu architektonicznego użyć zwykłego kleju bo to to samo, akurat miałem po ociepleniu klej do siatki, do tego zwykły pigmet do farb i voila :-)
Nakładane tą samą techniką co prawdziwy tynk architektoniczny.

MarioMAX - Ale sobie ścianę #!$%@?łem :-D i to za jakieś 200zł. Gość mi doradził, żeb...

źródło: comment_1655630963eADyXIvrIZKEiqL4NhaRa1.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@nappy: Klej najtańszy Huzar do styropianu i siatki to jest klej z castoramy. Do tego 10pigmentów czarnych też z castoramy, wiaderko 25l i robimy rzadką masę prawie lejącą. Nakładane małym wałkiem i pacą wenecką kładzone 2 warstwy. Pierwsza może być kładzona normalnie z góry na dół i czekamy 2h na podeschnięcie. Potem druga warstwa i najlepiej kłaść całe trójkąty i zacierać półkolami ( nie symetryczne ruchy ) można robić też uszczerbki
@MarioMAX: Sam efekt spoko, ale kompozycja średnia... Można odnieść wrażenie że o położeniu złotych pasków decydowała ślepa małpa i to na chybił-trafił, bez obrazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Chica: Dom w kalateach 2 w ale szczerze z oryginalnego projektu zostało no z 20%
@asooo: złota farba castorama good home
@Fushnikov: Syf nic więcej:-)
@Warszawskisuoik: Na podłodze gres daring honey, okna kupione w 2020 te dwa aluminiowe 3 szyby tylko 9000zł :-)
@ghostciu: No widząc mnie na tym rusztowaniu to faktycznie przypominałem małpę, nie wspominając już o mojej wadzie wzroku ( ͡ ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@interpenetrate: Jak robisz dużo rzeczy samemu jak ja ( sami zrobiliśmy fundament i murarkę ) wykończenie sami oprocz łazienek. Ocieplenie firma. To w 500k zł da się zmieścić z płotem i kostką brukową. Za chatę wartą ok 1mln.