Wpis z mikrobloga

@Kamsyyo:
Tldr - jak Twój profil nie śmierdzi fejkiem i nie trafisz na księżniczkę to szansa odpisania powinna być całkiem duża

Z mojej różowej perspektywy - jeśli napisałby do mnie jakiś random, to bym raczej nie odpisała. Dlaczego? Byłabym podejrzliwa, że to albo jakiś scam, albo zaraz będzie zaproszenie do mlm czy innego gówna, albo po 5 minutach normalnej rozmowy będzie "hehe nie wiem dlaczego ale
@rosea_balteum: Napisałem do 3 albo 4 z czego żadna nie odpisała XD Znaczy za jedna odpisał jakiś gościu, że ona nie ma czasu na poznawanie nowych ludzi :) I to nie były wiadomości typu hej, co tam. Próbowałem do czegoś nawiązać zabawnie i to żeby dać miała szanse na odpowiedź
zamiast tego piszę do dziewczyn na instagramie?


@Kamsyyo: Tak, próbowałem jak jeszcze miałem tam konto i udało się nawiązać z kilkoma kontakt
z jedną nawet popisałem sobie dłużej, ale po tych wszystkich doświadczeniach postanowiłem usunąć. Po prostu łatwo można się zakochać bo większość tych dziewczyn są o urodzie anioła, a wszystkie piszą , że są singielkami co zabawne
@Kamsyyo: Zdjęcia może nie wrzuci, ale jak widzisz insta story, na których widzisz tego samego kolesia myślisz sobie później "aha". Tylko ciekawe dlaczego tak piszą. Ja gdy pisałem zawsze zaznaczałem, że jestem singlem
***

Była tez sytuacja, że typ podawał się za taką bardziej znaną modelkę pisał do mnie i chciał mnie oskamować na 1200 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kamsyyo: Bez żadnych fotek to ciężko, tu się liczy pierwszy odruch. Wchodzę -> nie ma żadnych zdjęć (bo to się rzuca w oczy a nie jakieś zapisane stories) -> profil wygląda fake'owo. Inaczej jeśli dziewczyna cię jakoś kojarzy, to może jeszcze, ale jak jesteś zupełnym nieznajomym to mało kto odpisze. Ty też byś odpisał randomowej dziewczynie bez żadnych zdjęć?

A na co byś odpisała, jak nie ma do czego nawiązać bo
@Kamsyyo: żadna Ci nie odpisała, więc masz już odpowiedz jak to mniej więcej wygląda.

Pisząc do atrakcyjnych dziewczyn nie łudź się, ze którakolwiek odpowie, co najwyżej jakieś przeciętniary nie zignorują (ofc o ile wyglądasz przyzwoicie).