Wpis z mikrobloga

@Shatter: obrzydliwe jest to ogłupianie społeczeństwa za nasze własne pieniądze. Pamiętam TVP z lat 90 i faktycznie widać było, że to telewizja z misją, z edukacyjnymi i popularnonaukowymi programami dla wielu grup społecznych. Jak można było to tak zniszczyć.
  • Odpowiedz
  • 0
Jak widać praca w TVP nie ważne w jakim programie sprowadza się do manipulacji,propagandy i celowym wprowadzaniu w błąd. I tacy ludzie mogą rano spojrzeć w lustro. Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
@Shatter:
Chamska propaganda - wczoraj w radiu słyszałem kampanię informacyjną Orlenu o tym, że zyski spółki jedynie w 18 % pochodzą z rynku krajowego. Tną w c---a przy marży rafineryjnej i usprawiedliwiają to pseudo wymówkami. Nawet na wykopie wrzucają jakieś k---a pieski zamiast coś z tym zrobić...

"Bo jak będziemy mieli taniej to wywiazą paliwo za granicę" - to nie kurna zrobią jak na Węgrzech, jak zrobili taki wielki b----l.

Najlepsze że to nie jest 1-szy kryzys energetyczny. W latach siedemdziesiątych na zachodzie też pojawił się taki problem związany ze wojną w Izraelu. Wszystkie państwa zachodnie uniezalieznily się energetycznie w 5-10 lat od węgla oraz dostaw z Rosji zastępując je elektrowniami atomowymi oraz
  • Odpowiedz
@Shatter: Może tutaj do kogoś to trafi i ktoś to zrozumie. Od pół roku Orlen dołuje marże u pośredników na stacjach poprzez trzymanie u siebie „niskiej ceny” względem zakupu. Ja kiedyś prywatny właściciel stacji miał marże z litra w wysokości 40-60 gr, to teraz wynosi ona max 10-20 gr. Starcza to głównie na koszty utrzymania. PiS jak zwykle chce sobie przedsiębiorców. Prywaciarz nie może podnieść swojej ceny, bo obok jest
  • Odpowiedz
@Shatter: obejrzalem fragment jak mowili o tym ze dzieciaki masowo lykaja paracetamol. wyszlo na to ze dzieci sa same sobie winne bo im sie w dupach poprzewracalo xD zrzygalem sie po tym eh
  • Odpowiedz
@Shatter: To jest jakaś zorganizowana kampania propagandowa. Dziś w radiu Białystok przez około 30s. tłumaczono ludowi dlaczego rosną ceny paliw. Propaganda pełną gębą!
  • Odpowiedz
@Shatter nadrukowali hajsu to teraz ten hajs trzeba ściągnąć urządzając sobie przy tym heheszki że "takie jest życie" ale zastanawiająca jest ta światowa Organizacja lockdownow i inflacji. Nikt się prawie nie wyłamał. To oznacza że demokracja to nic nie znaczące haselko które w naszym przypadku oznacza jedynie dostęp lub jego brak do unijnych funduszy xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: Ostatnio tankowałem na BP. Cena niższa od Orlenu i Lotosu o kilkanaście groszy. Za każdym razem sprawdzam ceny w Fuelio. Inna sprawa, że benzyna może być chyba i po 25 zł za litr, bo dziś w Bielsku mijałem kilka samochodów z Gdańska, Warszawy i Łodzi. Większość wiozła głównie powietrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shatter: dzisiaj temat o cenach na morzem mówili, że nie jest tak drogo i można znaleźć happy hour i nie warto za granice bo tu taniej. To nie telewizja to stan umyslu
  • Odpowiedz