Wpis z mikrobloga

Mój mem nadal aktualny. Na to nikt nie zwraca uwagi. Cokolwiek się dzieje z krypto to wszyscy mówią o Bitcoinie, cała reszta nikogo nie interesuje.

BTC spadł na wartości? Ale ETH spadło w tym samym czasie jeszcze bardziej! No body cares... :D
Chiny banują mining POW - "Chiny banują kopanie BTC!" a że są w chinach kopalnie ETH? A co to jest?¯\_(ツ)_/¯
I tak ze wszystkim... Potężne smart kontrakty, defi, nft i masy innych bzdur a #!$%@? to kogo obchodzi tak naprawdę.

Jeżeli zapytasz losowych ludzi na ulicy, czy słyszeli o Bitcoinie, większość a w zasadzie prawie wszyscy odpowiedzą twierdząco. Jeżeli zapytasz ich o kryptowalutę, pomyślą Bitcoin. Podobnie wszelkie instytucje. Kiedy mówią o kryptowalutach, mają na myśli Bitcoin. No to teraz spróbuj zapytać tych samych losowych ludzi o Ethereum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawdopodobni, jedynie kilka młodych osób będzie kojażyła tę nazwę. Starszym pewnieskojarzy się z jakimś narkotykiem i będą mieli problem z powtórzeniem tej nazwy. Nawet YT jest pełen filmów instruktażowych jak poprawnie ją wymawiać : https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+pronounce+ethereum



#bitcoin #ethereum #scamereum #gielda #technologia
OppositionFuhrer - Mój mem nadal aktualny. Na to nikt nie zwraca uwagi. Cokolwiek się...

źródło: comment_1655573130E7HZ8MQhqE8rAtTm0qJhlL.jpg

Pobierz
  • 8
@statystyczny_yt: 1/3 firm w USA przyjmuje płatności w BTC. Masz od ch**** kart kredytowych, którymi mozesz płacić wszędzie gdzie przyjmuje się fiaty. W całej Venezueli mozesz płacić za pomocą BTC. Masz pierdyliard procesorów płatniczych z których korzystają całe masy sklepów internetowych. Możesz kupowac karty podarunkowe o dowolnehj wartośąci bezpoiśrednio z portfela LN w sekundę i płacić praktyxcznie we wszystkich większych sieciach handlowych, usługowych itd.

Po co się dowiadywać? W bidronce nie
@statystyczny_yt: Nikt tego nie wie, bo skąd? Wiadomo jedynie że wzrost płatności rośnie w niebywałym tempie w ciągu ostatnich 3 lat.

Sama Visa rok temu wypowiedziasła się na ten temat. Dziś prawdopodobnie już obsługuje kilkukrotnie więcej, bo to był poczatek płatności za pomocą kart. A to tylko Visa, ułamek...

W pierwszej połowie 2021 roku kartami Visa wykonano płatności kryptowalutowe o wartości ponad 1 miliarda dolarów, jak ujawniła firma zajmująca się płatnościami.
@statystyczny_yt: Ale cię to #!$%@? janusz co? Ty nie musisz nic się dowiasdywać, bo po co. Ty instant wiesz że nikt tego nie używa.
Mogę tylko z was kisnąć... Dlatego nie kupiłeś BTC 10, 5 lat temu i dlatego nie kupiłeś go dzisiaj, bo nie masz pojęcia co to jest, ale wuiesz z góry ze to gówno :D

A później jak rośnie to tacy jak ty mają ogromny ból dupy że
@statystyczny_yt: Aaa, zapomniałem o opłatach. Po pierwsze to opłaty są bardzo tanie, ale i tak do płatności nie używa się transakcji onchainowych geniuszu. Płaci się za pomocą procesora płatniczego lub LN. Obecnie to wręcz pojedyncze satoshi, to ułamki centa...

A płatności kartą kosztują tytanie intelkektu. Myślisz że Visa i Mastercard to instytucje charytatywne i ktoś sponsoruje utrzyumanie całego systemu? Visa i Mastercard są wśród 20 najdroższych firm świata. Zarabiają więcej niż