Wpis z mikrobloga

@dizzy126: doczytałeś moze, ze głównym czynnikiem tego, że trans osoby popelniają samobójstwa jest to, że są stygmatyzowane i padają ofiarami agresji wszelkiego typu ze strony środowiska/otoczenia?
  • Odpowiedz
@dizzy126: Ty nawet dobrego źródła nie podałeś. Ja natomiast je znalazłem, ale to jest jakieś jedno stare badanie i sami autorzy przyznają, że jest w nim sporo ograniczeń i niedociągnięć, a próba badawcza zawierała osoby urodzone w latach 70. i 80., kiedy to opieka medyczna i psychologiczna dla takich osób była o wiele gorszej jakości.
  • Odpowiedz
@dizzy126: Chłopie, mi chodziło konkretnie o te twierdzenia z plakatów, bo o tym jest cały post. ONR tworzy jakieś szczujące plakaty bez podawania źródeł, a potem się okazuje, że to wszystko nie jest tak oczywiste, jakby się mogło wydawać na ich chłopski rozum. Ale po ONR-owcach nie spodziewam się, że „umią angielski”, żeby zrozumieć treść badań.
  • Odpowiedz
@Norbercikk: A co to są te mityczne twarde narkotyki? Bo po 1. to podział na narkotyki twarde i miękkie jest zwyczajowy i nie używa się go raczej w nauce, po 2. jeśli założymy że narkotyki twarde to te które silnie uzależniają fizycznie to zaliczają się do nich ulubione zabawki cishetów czyli alkohol i papierosy.

No chyba że się nagimnastykujemy i stworzymy sobie jakąś sztuczną grupę "narkotyki które silnie uzależniają fizycznie z
  • Odpowiedz
@Norbercikk wyobrażacie sobie być nar0dowcem z #!$%@? tarnowskiego obozu narodowego (trochę takie evil antifa Jaworzno #pdk), marnować swój czas na rozlepianie plakatów ze stwierdzeniami z dupy, które z powodu braku szokujacego obrazka obejdą dosłownie #nikogo i jeszcze czuć jakąś wyższość wobec innych narodowości albo tych okropnych transów? XD

  • Odpowiedz