Wpis z mikrobloga

@weezyxboss: bo na tym polega dorosłość, że na bazie doświadczeń życiowych i nabytej wiedzy jesteś w stanie podejmować najoptymalniejsze i najlepsze dla CIEBIE ( teoretycznie) decyzje, niemniej jednak 5 letni kaszojad jest zbyt gówniany w podejmowaniu decyzji, żeby mógł oglądać filmy 13+ które nie daj Boże namieszają mu czymś w głowie ale spokojnie może wymienić spodnie na sukienkę i siusiaka na kuciapę no #!$%@? MAĆ!
@Centuri0n: Pamietaj też że za przestępstwo też jesteś traktowany z przymrużeniem oka jako nieletni ale możesz genralnie zmienić płeć dobrze że nie powiedział ze jest psem bo by go na smyczy prowadzała
aż mi się przypomniało, że jak byłem mały i zaczynałem dopiero mówić, to mówiłem z końcówkami żeńskimi przez naśladowanie starszych sióstr XD. Jakbym miał #!$%@?ętych rodziców to pewnie byłbym teraz Jessicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Brazylia: no tak, bo tak to właśnie wygląda rodzice coś sobie ubzdurają, a lekarz nie robi, żadnej egzaminacji tylko robi tranzycję, na pierwszej wizycie na życzenie rodzica. To w jakiej wy alternatywnej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@weezyxboss:

#!$%@?, przecież wiele dzieci w pierwszych latach życia nie przejawia zachowań typowych dla ich płci, nie ma w tym nic dziwnego, że jakieś powie czy jest dziewczynką czy chłopczykiem i postępuje w określony sposób. Pod wpływem hormonów w miarę rozwoju to się zmienia i przechodzi takie myślenie. U niektórych wolnej, u niektórych szybciej.
Ale robić z tego wielką aferę, że to znaczy, że dziecko jest transem to jest tylko choroba
ale już może decydować świadomie o swojej płci i całej przyszłości w 100% świadomie i nie pod wpływem rodziców i środowiska.¯_(ツ)_/¯


@djtartini1: Jak sobie coś zaplanuje to może i całe życie iść tą ścieżką, ale faktyczna akcja na dziecku w tym wieku zgodnie z tym co sobie zażyczy? Przegięcie.

Ja sobie wybrałem ścieżkę około tego wieku(bliżej 6-7 raczej) i na razie się tego trzymam, chociaż myślę że dokończę tylko te studia
@localoca ja jak byłem mamie to powiedziałem jej że chciałbym być dziewczynką

Dobrze że nie jest #!$%@? ultra lewarem bo bym teraz nie miał beniz i ogólnie miałbym #!$%@? życie i zdrowie xD