Wpis z mikrobloga

@weezyxboss: To mnie zawsze zastanawia- 4-5 latek nie potrafi sobie zrobić śniadania, ale już może decydować świadomie o swojej płci i całej przyszłości w 100% świadomie i nie pod wpływem rodziców i środowiska.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
To mnie zawsze zastanawia- 4-5 latek nie potrafi sobie zrobić śniadania, ale już może decydować świadomie o swojej płci i całej przyszłości w 100% świadomie i nie pod wpływem rodziców i środowiska.¯_(ツ)_/¯


@djtartini1: Ale ktoś mówi, że dziecko powinno decydować o sobie? Bo zazwyczaj słyszałem jeśli już, żeby podejmować decyzje w oparciu o werdykt jakichś specjalistów xd
@Roger_Casement:
  • Odpowiedz
@weezyxboss: aż mi się przypomniało, że jak byłem mały i zaczynałem dopiero mówić, to mówiłem z końcówkami żeńskimi przez naśladowanie starszych sióstr XD. Jakbym miał #!$%@?ętych rodziców to pewnie byłbym teraz Jessicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Brazylia: moja siostra cioteczna, najmłodsza z rodzeństwa wychowywała się z dwoma starszymi braćmi ojcem i babcią i jak przyjeżdżała to mówiła tak jak oni (a że na wsi niektórzy mówią że "ja był" "ja zrobił") to ona tez tak mówiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@weezyxboss: Ja pierdziele, jak ja sobie pomyślę, ile głupot opowiadałem jako dziecko ja i ogólnie wszystkie inne dzieci w okolicy. Dobrze, ze nikt tego nie traktował z taka powaga jak matka tego chłopca. Ja kiedyś matce wmawiałem, ze jestem wilkiem xd
  • Odpowiedz