Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bylzielonyjestpomaranczowy: też podobnie słyszałem, nawet ktoś ze znajomych tak jechał, ale wiedzy o klasycznych wycieczkach nie mają.

W ogóle może być ciekawy rok na takie wyjazdy. Wszędzie inflacja, nie każdy się pozbierał po lockdownach, może być dostępnie i tanio :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bylzielonyjestpomaranczowy: ja się w Sarandzie wyplazowalem, brałem lokal z airbnb i okazało się że na plażę z knajpy na dole donoszą piwa i inne napoje więc mogłem w ogóle z leżaka się nei ruszać, co do atrakcji to w około Sara dy jest ich nie dużo (można płynąć na Korfu - 40min). A lokalne atrakcje na własną rękę - zamek na wzgórzu,starożytne ruiny czy plaże w ksamilu (wyglądają obłędnie, polecam wygooglowac)
@bylzielonyjestpomaranczowy: byłem w tamtym roku, ogólnie ciepło ale niestety to strasznie usyfiony kraj. Byłem w durres, Saranda ma czystsze może.
Z wycieczek to jak wybierzesz durres to masz tam biuro "moja Albania" i robią fajen wycieczki po kraju. Nas co prawda dwa razy nie zabrali bo coś im nie pykło, ale później wynagrodzili to nam prywatną wycieczką do Macedonii więc imo było bardzo spoko. Ludzie tam są neutralni dosyć, Polaków w