Wpis z mikrobloga

@Syn_Krzysztofa: „emission workshop” to chyba zawsze przy check engine wyskakuje. Bez odczytania błędów możesz sobie wróżyć. Ale na pocieszenie powiem Ci, że prawdopodobnie masz bardzo rozwojowy licznik jeśli chodzi o modyfikacje. Poza pożądanym stagingiem można u Ciebie aktywować również test kontrolek co daje fajny efekt, że zapalają się równo z ruchem wskazówek.
  • Odpowiedz
@NuklearnySzpadel: Dosłownie pół godziny temu po około 10 km spokojnej jazdy po Wrocławiu. Silniczek to 1.9 TDI AVB wersja 101 konna ( choć były właściciel, też Mirek mówił, ze było coś robione i 130). Wczoraj mi się przez chwilę wydawało, że ma mniej mocy ale jechałem z dwoma pasażerami a zazwyczaj jeżdżę sam i może jestem przyzwyczajony do jego zrywności. W każdym razie później jechałem na autostradzie szybciej i nie
  • Odpowiedz
@Syn_Krzysztofa: jeśli poza kontrolką nie ma aktualnie objawów typu dymienie, odcięcie mocy to ja bym jechał. Może samo się wyłączy (u mnie kiedyś tak przepływomierz zrobił ( )). Nie będę Cię zatrzymywał bo sam muszę sprawdzić, czy laptop naładowany.
  • Odpowiedz