Wpis z mikrobloga

mnie to zawsze ciekawiło, co te stare prukwy mają na myśli, że młodym jest za dobrze? W sensie, że chcemy jeździć na wakacje, dobrze jeść, mieć siano na jakieś hobby? Chęć przeżycia życia to jest za dużo w #!$%@? dla tych prukiew


@liczaon: Taki urok homo sovieticusa. Bierzesz udział w konkursie pt. "kto da radę żyć jak największy robak". I miałbym to gdzieś, gdyby tylko nie upierali się, że chcą wciągnąć
@swagerstom: bo stare baby i dziady porównują nie tyle sytuacje finansową co możliwość posiadania wielu rzeczy, których oni nigdy w naszym wieku nie mieli. Chodzi o to że jak baba widzi młodego z telefonem to od razu jej się przypominają czasy jak oni tego nie mieli i jej się w dupie gotuje. Możemy robić szybkie zakupy przez neta, podróżować w miare swobodnie, nie stać w kolejkach po kilka godzin, oglądać seriale
Zresztą ludzie z pokolenia obecnych dwudziestolatków też potrafią mieć #!$%@? w łepetynie i głosować na PiS czy inną Konpederację.


@unfolding: z ciekawości - jaką alternatywę proponujesz?
@swagerstom: typowa p0lka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ZA DOBRZE MAJĄ! Mogą sobie ubrania kupić jakie chcą! I odżywiać się zdrowo, bez niedoborów pokarmowych! No kto to widział? Powinni jak robaki żyć! Alkohol i faje, a czasem i heroinka żeby przetrwać! To jest życie, a nie co to teraz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@100mph:

wtedy i teraz mkw wynosil ok tyle co moja wyplata tylko ze wtedy mialem zarobki na poziomie lopatowego na budowie a teraz jestem panem kierownikiem w wielkiej spolce skarbu panstwa.


Czyli dla ciebie nic się nie zmieniło ;) wypłata trzyma się ceny metra.

Teraz na mieszkania będzie stać kierowników w wielkich spółkach skarbu państwa, programistów i generalnie pracowników IT, lekarzy, stolarzy, elektryków, spawaczy, nurków saturowanych
Reszta dziedziczenie lub wynajem i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@liczaon: bo tak im się właśnie wydaje , całe życie nigdzie nie była i nic nie widziała, a najdalej to była w sanatorium w Truskawcu i #!$%@? takie kocopoły że głowa boli. Jej pokolenie gówno miało przez spaniałą komunę i dupsko ją boli nieziemsko XD
@swagerstom: pytanie skąd i w czyim miejscu ta kobieta mieszka i ile przeznaczyła na mieszkanie? to się da łatwo wyliczyć i porównać wobec ówczesnych i aktualnych stawek.

Twarde dane proszę, a nie porównania z dupyna podstawie opinii czy własnych paradygmatów.