Wpis z mikrobloga

@pasterzzxc: co chwile ambro upadał i nie mógł wstawać, prawie nie było akcji i ciosy nic nie robiły, upadał tylko przez zmęczenie, no ciekawa to była walka nie ma co xd
  • Odpowiedz
@pasterzzxc: Właśnie o dobór rywali też tu chodzi, w mma ludzie mają większe szanse, bo łatwiej się zmęczyć przeciwnikowi niż w boksie + są dodatkowe płaszczyzny w których mogą być lepsi i walki mogą być bardziej równe.
  • Odpowiedz
25 minut samej stójki, była ta walka ciekawa?


@Djuk94: A po co ma być 25 minut skoro są 3 rundy po 3 minuty xD w------e w KSW czy inne gówna, freaki na więcej niż 1-2 rundy i tak siły nie mają więc muszą od razu iść na całość i to się po prostu dobrze ogląda.
  • Odpowiedz
@pasterzzxc: Cepeliada jak w walce Alan vs kolar? Gdzie wszystkie ciosy szły w powietrze, dopóki sędzia nie zainterweniował.

@KochanekAdmina: Dobrze się ogląda, jak kizo vs arab, alan vs kolar, polak vs ferrari 1 i 3, bo widowiskowość ich drugiej walki uratował nokaut, bo wcześniej nic się nie działo?
  • Odpowiedz
@Djuk94: Ja p------e typie masz jakiś problem ze sobą? Wyraziłem tylko swoje zdanie że wolę oglądać stójkę niż parter a ty się odpalasz. Ty wolisz parter i super, nie wiem po c--j to piszesz i wymieniasz te walki.
  • Odpowiedz
Dobrze się ogląda, jak kizo vs arab


@Djuk94: No ale o c--j ci chodzi skoro cały czas mowa o K1 w małych rękawicach po czym wyjeżdżasz z boksem w balonach xD Polak vs Ferrari ostatni to też boks rękawicach bokserskich
  • Odpowiedz