Wpis z mikrobloga

#suchar na suchary:

Trzech mężczyzn wchodzi do baru. Jeden idzie zamawiać drinki a pozostałych dwóch siada przy stoliku. Kiedy barman dostrzega zbliżającego się mężczyznę zauważa ze ten wygląda bardzo bogato, ma na sobie najdroższy frak, zloty monokl, najdroższą dębowa laskę ze złota raczka, słowem wszystkie atrybuty klasycznego, książkowego milionera.

Nalewając kufle z piwem barman nie możne powstrzymać się od pytania: 'Proszę wybaczyć moja śmiałość ale zauważyłem ze jest pan bardzo wytwornie ubrany. W jaki sposób dorobił się pan swojej fortuny?'

'To proste. Moi znajomi którzy siedzą tam przy stoliku znaleźli Dzina w butelce po piwie na ulicy i każdemu z nas spełnił życzenie'

'Ach, czyli pan życzył sobie być najbogatszym czlowiekem na świecie?' pyta barman.

'Dokładnie' odpowiada mężczyzna uśmiechając się z przekąsem.

'Bardzo dobry wybór życzenia' mówi barman.

Mężczyzna znowu sie uśmiecha po czym płaci za kolejkę i wraca do swoich towarzyszy.

Po jakims czasie do baru podchodzi drugi mężczyzna. Tym razem barman ledwo go widzi spod tlumu najseksowniejszych kobiet które obejmują go i dotykają jego ciała. Nalewając następna kolejkę barman pyta:

'Proszę wybaczyć poufałość ale pan jest znajomym tego milionera ktory byl przy barze wczesniej, czyz nie?'

'Rzeczywiscie jestem' -glos mezczyzny wydobywa sie spod tlumu pieknych pan.

'I zyczyl pan sobie byc najatrakcyjniejszym mezczyzna swiata'

'Dokladnie tak'

'Wspanialy wybor prosze szanownego pana' mowi barman z zazdroscia patrzac na ponentne kobiety otaczajace drugiego mezczyzne. Ten odchodzi do stolika z nalanymi kuflami piwa.

Niedlugo potem barman widzi ze trzeci z mezczyzn idzie w jego strone. Nie da sie nie zauwazyc ze ten mezczyzna ma zamiast glowy pomarancze. Barman w ciszy nalewa piwo lecz w koncu nie wytrzymuje i pyta:

'Pan tez znalazl butelke z Dzinem tak?'

'Tak to prawda' -odpowiada mezczyzna z pomarancza zamiast glowy.

'I jakie mial pan zyczenie, jezeli mozna spytac?'

'Chcialem miec pomarancze zamiast glowy
  • 1
  • Odpowiedz