Wpis z mikrobloga

@polac: Teraz. U nowego operatora powiedz, że chcesz przenieść numer, a oni powinni dać ci jakąś specjalną ofertę i przenieść numer nawet zanim umowa wygaśnie.

Jeśli chcesz rozwiązać umowę to też teraz. Informujesz pisemnie o rozwiązaniu umowy w dniu wygaśnięcia umowy i numer przejdzie na kartę, a jak tego nie zrobisz to ci mogą z automatu wcisnąć jakąś nową umowę, bo jakieś kruczki w umowie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@polac: zmieniałem sobie i kilku osobom operatora. Czy był to pierwotnie plus, Netia czy T-Mobile zawsze kontaktowałem się po prostu z nowym operatorem i zgłaszałem chęć przeniesienia numeru z końcem umowy. Nowy operator ogarniał resztę. Trzy numery tak przeniosłem i nie było żadnego problemu.
  • Odpowiedz
@polac: Jeżeli umowa się naprawdę skończy (a nie przejdzie na czas nieokreślony) to napisz maila albo przejdź się do salonu, że mają ci przekształcić to w prepaid i potem idź do nju, żeby nie odruzcili ci wniosku, bo oni będa przenosić abonament, a ty będziesz na karcie siedział w trakcie.
  • Odpowiedz
Informujesz pisemnie o rozwiązaniu umowy w dniu wygaśnięcia umowy i numer przejdzie na kartę, a jak tego nie zrobisz to ci mogą z automatu wcisnąć jakąś nową umowę, bo jakieś kruczki w umowie.


@Nemayu EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I DORADZANIE W SPRAWIE MIGRACJI NA PRE-PAID BĘDZIE MOŻNA ROBIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA
  • Odpowiedz
@Nemayu rozwiązanie umowy to nie jest to samo co przejście na kartę. To wyłączenie numeru, jego utrata. I nie, żaden operator nie może sam przedłużyć umowy na czas określony.
  • Odpowiedz
@Niekumaty_:

rozwiązanie umowy to nie jest to samo co przejście na kartę.

To już z obsługą klienta się przecież dogada co on tam chce. Ma mieć to na papierze i tyle. Numer musi być jakiś czas nieużwany, aby powrócił do puli numerów dostępnych dla klientów.

I nie, żaden operator nie może sam przedłużyć umowy na
  • Odpowiedz