Wpis z mikrobloga

@TheGreenBastard: do idioty to mu daleko, takie rozkminy ma pewnie masa geopolitykow i wojskowych, dlaczego Rosja tak bardzo daje dupy w tym konflikcie, tyle, ze Korwin wypisuje to wszystko po to, zeby było o nim głosno bo wie, ze ten temat mocno rusza ludzi
  • Odpowiedz
@Miler111111: o, kolejny xd

Co bardziej świadczy o byciu inteligentnym?
a) granie w grę
b) nie robienie z siebie błazna skrajnie głupimi poglądami, wynikającymi z zupełnego braku elementarnej wiedzy w temacie:p

Czós łajzli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: a jakie masz standardy? Inteligencja to nie jest kwestia dyskusji, ją się albo ma, albo nie, Korwin jest bardzo inteligentny. Kwestią dyskusji jest to czy jest mądry, bo o ile jego kontrowersyjne gadanie w poprzednich latach dawało mu często pozytywny rozgłos, tak teraz przez swoje kontrowersyjne opinie tylko traci. Trzeba jednak pamiętac, ze mądrość jest nabyta, a inteligencja wrodzona, co do inteligencji nie mam wątpliwosci, ze Korwin jest bardziej inteligentny
  • Odpowiedz
odkąd skrajne czy niepopularne poglądy równają się brakowi inteligencji


@Miler111111: nigdzie tak nie napisałem :p napisałem tylko że on nie ma skrajnych poglądów, tylko wcale nie ma poglądów, bo #!$%@? głupoty ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
a jakie masz standardy?


@Godir17: takie że korwin na pewno nie jest inteligentą osobą, kończe dyskusje bo to strata czasu dyskutować czy jakiś głupek jest inteligentnym, czy nie.

bez odbioru ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Godir17: Korwin po prostu ma charyzmę oraz pewność siebie i dlatego nawet najgłupsze twierdzenia w jego ustach brzmią mądrze. W żadnym wypadku nie należy mylić tego z inteligencją. Zresztą wystarczy spojrzeć na Bekowicza, który powtarza dokładnie to co Korwin, a charyzmy nie ma. Czy ktoś się zachwyca jego intelektem? Nie zauważyłem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Vokun: mylisz inteligencje z mądrością, przeciętny informatyk jest znaczanie bardziej inteligentny od jakiegoś humanisty,a to humanisty wolą słuchać ludzie bo wydaje się bardziej błyskotliwy. Korwin jest głupi i nie rozumie ludzkich mechanizmów, dlatego nigdy w demokracji nic nie osiągnał, jest za to bardzo inteligentny. Większość polityków to humanisci, którzy potrafią pięknie przemawiać i kontrolować emocje tłumu
  • Odpowiedz