Wpis z mikrobloga

@methhod: z tego co pamiętam to musisz mieć więcej 1h niż 2h umiejętności na pewno da się ulepszyć szpon na 1h ale jak dużo umiejętności 1h trzeba mieć to nie wiem sądzę że ten pierwszy poziom byś musiał zdobyć na pewno
@Tami: właśnie sam nie pamiętam, a mam trochę wypaczone patrzenie bo ostatnio to głównie łupałem w Returningna Nju Balans a tam trochę inaczej jest. Wiem, że przy kapliczce można było zmienić miecz na runę, ale nie pamiętam, czy zmiana w 1h też występuje przy kapliczce?
@methhod: Szpon się robi jednoręczny lub dwuręczny w zależności od tego, która umiejętność ma wyższą wartość w momencie ulepszenia. Przy czym dodam, że nie ma tu znaczenia, czy jest to pierwsze ulepszenie, czy następne.

Skoro Ci zmieniło na dwuręczną, to musisz mieć więcej umiejętności władania bronią dwuręczną. Jeżeli nie, to musi to być jakiś bug.
Trochę dziwne, zauważyłeś zmianę szponu beliara i nie wczytałeś gry?

Pewnie lecisz na jednym save, to błąd, ja mam zawsze z 5 zapisów i zapisuje każdy z osobna co jakiś czas.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby przeczytanie kamiennych tabliczek broni jednoręcznej, żeby zwiększyć umiejętność ponad broń dwuręczną i jeszcze raz doładować Szpon.
@maciorqa: Nie, gram chyba na 5 zapisach + quicksave :D Ale nie robilo mi to zadnej roznicy, lece lukiem wszystko. Teraz wlasnie zalozylem rapier ktory daje +8 do 1h i poszedlem ulepszyc szpon :D znowu wrocil do 1h