Wpis z mikrobloga

Polecicie jakieś linie czołgów do zbadania? Mam Kranv, UDES 15/16, STB-1, 60TP, Vz. 55, IS-7. Zapewne kupię E-50M albo CS-63 (mam kredyty tylko na jeden z tych, odblokowane oba), zostało mi niecałe 50k do odblokowania ST-II. Myślałem nad ciśnięciem w E100 z uwagi na fajny skin, a tak to co - Manticore/T100LT? EBRem nie wiem czy bym się nie rozbijał za dużo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Od S. Conq odstrasza mnie grindowanie przez BP, ale jak był ten tryb taktyczny to w sumie całkiem fajnie mi się tym grało.

A tak to nie wiem w co iść - szkoda że nie można wypożyczać na jakiś krótki czas nieodkrytych czołgów na jazdę testową.
#wot
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xune: BP nie jest w cale taki zły. Mi grało się nim przyjemnie. Na swoim tierze daje radę bo ma sporą ilość hp do tego spamujące działo - minus to niestety gra na goldzie. Ale potem VIII i IX bardzo przyjemne.
EBR potrenujesz na niższych tierach i nie będzie źle :)
Z manticorem się nie polubiłem, t-100 to fajny naleśnik do tego magiczny pancerz.
Ze swojej strony polecam linie do
  • Odpowiedz
@Davidian: Leopardem 1 to się gra normalnie w pierwszej linii na wieżę i też jest zajebiście. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko trzeba mieć dobre wyczucie czasu kiedy można wychylić. Tak go markowałem, bo z samego snajpienia ciężko było te 4.5k dpg wykręcić, wiadomo że snajpiąc trudno o asystę, nawet z tracka.
  • Odpowiedz