Wpis z mikrobloga

@dzoli: Kuźwa, nie jeżdżę SKM, pociągami, mieszkam już lata w trójmieście. Nie mogłam znaleźć w necie prostej odpowiedzi czy Regio i Polregio to to samo. Nie pojechałam ostatecznie, bo nawet nie wiedziałam jaki bilet kupić w apce.
  • Odpowiedz
  • 3
@dzoli No to jest p------e, w Warszawie można jeździć wszystkim, a w Trójmieście jakieś k---a osobne bilety na skm i kasowniki w przejściu podziemnym xD
  • Odpowiedz
@dzoli: najlepszy jest absurd biletowy obecnie w Gdańsku. Można kupić bilet 75 minutowy za 4,80 ale wyłącznie w biletomacie lub kiosku, w aplikacji można natomiast kupić jedynie metropolitalne, jednoprzejazdowe kosztują 4,60 a 75 min. 5 zł. Kosztują drożej bo można ich używać też w Gdyni i wejherowie. Nikt k---a nie jedzie autobusem z Gdańska przez Gdynię do Wejherowa. Już nie mówiąc o absurdach które są w uchwale czy tam zarządzeniu
  • Odpowiedz
@dzoli: powinno się zrobić jedni miasto z dzielnicami Gdańsk Sopot Gdynia. Kupe kasy by się zaoszczędziło ale urzedasy nigdy się na to nie zgodzą. Mogła by zostać nawet nazwa trój miasto
  • Odpowiedz